03.06.2020 - Gazete Ataşehir

KAYHAN VE ÖZŞEKER AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

KAYHAN VE ÖZŞEKER AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
"https://atasehir.com.tr/wp-

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve CHP Meclis Üyesi Sadık Kayhan’ın kızı Ekin Kayhan, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin kıydığı ve kalabalık bir davetlinin katıldığı nikâh töreninde attığı imza ile bundan sonraki yaşamını Ayhan Özşeker’le birlikteliğine evet dedi.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi Nikâhı kıymak için gelin hanımın babasını yani yardımcısını Sadık Kayhan’ı birlikte nikâhı kıymak için yanına çağırdı. Çiftin evlenme şahitliğini CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, CHP Genel Başkan Yardımcıları Gamze Akkuş İlgezdi ve Veli Ağbaba, CHP eski Çalışma Bakanı Mustafa Kul, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, CHP eski milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve Kadıköy Belediye başkan yardımcısı Fahrettin Kayhan yaptı.

İmzalar atıldıktan sonra şahitler çiftlere mutluluklar dileyerek tebrik ettiler. Evlenme cüzdanını Veli Ağbaba’nın verilmesi teklif edildiyse de Ağbaba bu görevi İstanbul Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş’un vermesinin uygun olduğunu söyleyerek evlenme cüzdanını Gamze Akkuş İlgezdi’ ye verdi. Gamze Akkuş İlgezdi’de birlikte şahitlik ettiği diğer kadın şahitleri de yanına alarak birlikte mutluluk dilekleriyle gelin hanıma evlenme cüzdanını teslim ettiler.

Nikahın kıyılmasından sonra fuaye alanında gelin ve damat davetlilerin tebriklerini kabul etti. Verilen kokteylle tören sona erdi.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin nikahını kıydığı Kayhan ve Özşeker ailelerinin bu mutlu gününe, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, CHP Genel Başkan Yardımcıları Gamze Akkuş İlgezdi ve Veli Ağbaba, CHP eski Çalışma Bakanı Mustafa Kul, Ataşehir CHP İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Ardıbatan, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, CHP eski milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP Arguvan belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve Kadıköy Belediye başkan yardımcısı Fahrettin Kayhan , Ataşehir belediye Başkan yardımcıları Ekrem Köse, Hüseyin Hışman, Kalender Özdemir, Orhan Çerkez, CHP Belediye Meclis Üyeleri, Ataşehir Belediye eski Başkan Vekili ve eski Belediye Başkan Yardımcısı Sadi Özata, birim müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Ak Parti Meclis Üyesi Haluk Sadıkoğlu ile Kayhan ve Özşeker ailelerin aile dostları ile CHP Ataşehir örgütü katılarak bu mutlu günlerini paylaştılar.

İstanbulum Gazetesi & Gazete Ataşehir ailesi olarak Kayhan ve Özşeker ailelerinin bu mutlu günlerindeki sevinçlerini paylaşır genç çiftlere sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyoruz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ