19.01.2020 - Gazete Ataşehir

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İftar Sofrasını Okul Müdürleriyle Paylaştı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İftar Sofrasını Okul Müdürleriyle Paylaştı

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü her yıl Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği ve bu yılda düzenlediği iftar sofrasında okul ve birim müdürlerini ağırladı.

Okulların eğitime devam etmesinden dolayı görüşemeyen okul müdürleri iftar vesilesiyle sohbet ortamı bularak birçok şeyi paylaşarak hasret giderdiler.

FSM’de bulunan Kopuzlar Vakfı Ana Okulu’nun bahçesinde verilen iftar yemeğine Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Kırıkhan kaymakamlığına atanan bir önceki dönemde Ataşehir kaymakamı olarak görev yapan Zafer Karamehmetoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya, Ak Parti Ataşehir belediye Meclis üyesi Haluk Sadıkoğlu, Eğitim Derneği Başkanı İsmail Dağ,  birim müdürleri ile okul müdürleri katıldı.

İftar programı ile ilgili gazetemize açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak artık geleneksel hale geldiğini düşündüğümüz her yıl Ramazan ayında okul müdürlerimizle iftar sofrasında bir araya geliyoruz. Buradaki temel espri sofrayı paylaşmak, iftar sofrasında birlikte olmak. Bu amaçla yine bu Ramazan ayında burada birlikte olduk. Allah hepimize sağlık versin ve sağlıklı bir şekilde bayrama eriştirsin” temennilerinde bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ