29.01.2020 - Gazete Ataşehir

Hakkı Altınkaynak Yapılacak Kongrede Aday Olmayacağını Açıkladı

Hakkı Altınkaynak Yapılacak Kongrede Aday Olmayacağını Açıkladı

8 yıldır CHP Ataşehir İlçe Başkanı olarak görev yapan Hakkı Altınkaynak, ilçe binasında düzenlediği kahvaltılı toplantıda ağırladığı basın mensuplarına yapılacak kongrede aday olmayacağını açıkladı.

Kahvaltılı toplantıya basın mensuplarının yanı sıra Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Ardıbatan, Gençlik Kolları Başkanı, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile mahalle başkanları katıldı.

29 Aralıkta gerçekleşecek kongre öncesinde yönetim kurulu toplantısı sonrasında Ataşehir ‘de bulunan basın mensuplarıyla ilçe başkanlığındaki kahvaltılı programda bir araya gelen CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, gerçekleşecek kongrede aday olmayacağını önce yönetim kurulu üyeleriyle sonrasında basın mensuplarıyla paylaştığını açıkladı.

8 Yıllık süreci geride bıraktığını söyleyen Altınkaynak, birçok seçimi geride bıraktığını ve bu süreçte 3 farklı yönetim kurulu ile önemli başarılara imza attıklarını söyledi. Özellikle Ataşehir ‘de tüm siyasi partilerdeki mevkidaşlarıyla toplumsal konularda ortak hareket ettiklerini, parti olarak genel ve yerel seçimlerde Ataşehir ‘de ciddi başarı elde ettiklerini belirtti.

Altınkaynak, son olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak partimin bana verdiği sorumluluklar çerçevesinde dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket ettiğini ve gittiği her yerde partisini Ataşehir’li yurttaşların acılı ve mutlu anlarında yanlarında olduklarını vurguladı.

Ataşehir örgütüne kendisine gösterdikleri güven ve destekten dolayı teşekkür eden Altınkaynak, 8 yıllık görev süreci içerisinde başta Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Başkan Yardımcılarına, Ana Kademe Yönetim Kurulu üyelerine, kadın ve gençlik kollarına, partililerine, meclis üyelerine, mahalle temsilcilerine, basın mensuplarına, kamu mülki ve idari kuruluşu temsilcileri ve siyasi parti temsilcilerine teşekkür ederek “kongre sürecinde aday olmayacağını” açıkladı.

Altınkaynak, son olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak partimin bana verdiği sorumluluklar çerçevesinde dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket ettiğini ve gittiği her yerde parti disiplinine uyarak hareket ettiğini, bu bilinçle Ataşehir’li yurttaşların acılı ve mutlu anlarında yanlarında olduklarını vurguladı.

Altınkaynak CHP örgütünün büyük bir aile olduğunu son seçimlerde göstererek İstanbul Belediyesini almakla Partisini taçlandırdığını ve 2023 seçimlerinde iktidara taşıyacak bilinç ve güçte olduğunu söyledi.

Altınkaynak, bundan sonrada partinin bir neferi olarak çalışacağını, benden sonra seçilecek arkadaşımın parti bayrağını daha yükseklere taşıyacağına inandığını belirterek,  29 Aralık ta yapılacak kongrenin Ataşehir’e ve partimiz için hayırlı olmasını diliyorum temennisi ile konuşmasını sonlandırdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ