24.06.2018 - Gazete Ataşehir

Ramazan Eğlenceleri Brandium’da

Ramazan Eğlenceleri Brandium’da

Ramazan Ayı’na özel etkinlikleriyle dikkat çeken Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, çocukları gelenekselle buluşturmaya devam ediyor.

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde çocuklar birbirinden farklı etkinlikler sayesinde gelenekselle bir araya gelirken, yetişkinler özel Ramazan ikramları ve keyifli gösterilerle iftarlarını renklendiriyor.

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi içerisinde bulundurduğu birbirinden farklı restoranlar ve cafelerinde iftarlarını geçirmek için gelen misafirlerini ağırlarken, onlara keyifli dakikalar yaşatmayı da amaçlıyor. Bu amaçla yola çıkan AVM; oluşturduğu etkinlik programıyla yetişkinlere ve çocuklara özel gösteriler sunuyor.

Çocukların geleneksel olandan uzaklaşmaması ve kültürlerini unutmaması temasıyla hazırlanan programda Karagöz-Hacıvat gösterileri, sihirbaz-hokkabaz gösterileri, gölge oyunları ve orta oyunu gibi etkinlikler yer alıyor. Bu etkinliklerin yanı sıra çocukların el becerileri ve geleneksel sanata ilgilerini artırmak için ise kukla yapım atölyesi, maske yapım atölyesi ve ebru sanatı atölyeleri dikkat çekiyor.

AVM’de yetişkinleri ise Ramazan Ayı’na özel şerbet ikramları, fasıl ekipleri ve semazen gösterileri karşılıyor. Çocuklara verilen Ebru Yapım atölyesi özel saatlerde de yetişkinler için de eğitime açılıyor.

Ramazan Ayı’nda geleneksel olandan uzaklaşmamak ve kültürümüzün korunması adına etkinlik programını oluşturan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini bekliyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ