21.09.2018 - Gazete Ataşehir

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ OYUNU DİLEK SABANCI DA KULLANDI

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ OYUNU DİLEK SABANCI DA KULLANDI

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 1.Bölge Milletvekili ve Milletvekili adayı Gamze Akkuş İlgezdi kızı Turnam ile Dilek Sabancı Meslek Lisesine gelerek oyunu kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 1.Bölge Milletvekili ve Milletvekili adayı Gamze Akkuş İlgezdi kızı Turnam ve eşi Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile birlikte saat 11.00’da Dilek Sabancı Meslek Lisesine gelerek 2253 Nolu sandıkta oyunu kullandılar.

Çıkışta Gazetemize seçimle ilgili açıklama yapan Gamze Akkuş İlgezdi; “ Oyumuzu kullandık. Şimdi Ankara’ya gideceğiz. PM olarak bugün Genel merkez de toplanacağız. Ben Bu seçime katılımın çok yoğun olduğunu gözlemledim. Katılım ne kadar çok olursa daha reel sonuç alınır diye düşünüyorum. Bugün tekrar Türkiye’nin dört bir yerinden bir Çoban Ateşinin yakıldığını düşünüyorum. Bu Çoban Ateşinin birleşerek Türkiye’nin aydınlık günlerini bize vaat edeceğini düşünüyorum.  Dolayısıyla Hak, Hukuk, Adalet için yarın hep birlikte bir bayram günü coşkusunda elele, kardeşçe  tekrar topraktan filizlenen tohumları ektiğimizi düşünüyorum” dedi.

HABER : Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ