11.07.2020 - Gazete Ataşehir

Erzurum Vakfı Başkanı Ömer İlgün’den Ekrem Köse’ye Nezaket ziyareti

Erzurum Vakfı Başkanı Ömer İlgün’den Ekrem Köse’ye Nezaket ziyareti
"https://atasehir.com.tr/wp-

Bulunduğu mevkilerde başarılı çalışmalara imza atan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Köse’yi STK ziyaretleri devam ediyor. Bu ziyaretler çerçevesinde Erzurumlular Vakfı Başkanı Ömer İlgün Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Köse’ye nezaket ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.

Ataşehir Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine atanır atanmaz Ataşehr’in sokaklarını dolaşarak vatandaşların isteklerini dinleyen, eksikleri yerinde tespit ederek giderilmesi için çabalar sarf eden görevli olduğu spor camiasında da varlığını hizmetleriyle kabul ettiren Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Köse’yi ziyaret eden STK başkan ve temsilcileri kendisini bu başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorlar.

Ataşehir Erzurumlular Vakfı Başkanı Ömer İlgün Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Köse’yi ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı kendisine plaket takdim etti. Plaket takdimi sırasında kendisi de Erzurumlu olan Ataşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Ali Cağnis’de hazır bulundu.

Ömer İlgün, Başkan Yardımcısı Ekrem Köse’nin başarılı çalışmalara imza attığını, Ataşehir’e hizmetlerinden dolayı çok şey katacağına inanıyoruz.  Erzurumlular Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı olarak Vakıf üyelerim adına kendisine bu plaketi takdim etmekten mutluluk duyuyorum. Bundan sonraki çalışma hayatında da başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.

Ekrem Köse, Erzurumlular Vakfı Başkanı Ömer İlgün’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, biz görev için buradayız. Gösterilen bu teveccühlere layık olmaya çalışacağım. Sayın Başkana bu ziyaretinden dolayı teşekkür eder, Sayın başkanın nezdinde tüm Erzurumlulara saygı ve sevgilerimi iletmek istiyorum dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ