19.01.2019 - Gazete Ataşehir

“DESTEK SÖZÜ VERDİLER”

“DESTEK SÖZÜ VERDİLER”

Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İsa Kırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Destek turlarına Siyasi parti ilçe başkanlarını ziyaret ederek başladılar. Ziyarette her iki partinin ilçe başkanı destek sözü verdi.

Yenisahra Mahallesi ve Yakın Çevresi 1/1000 Ölçek 1. Etap Revizyon Uygulama İmar Planı (RUİP)nın görüşeceği Ataşehir belediye meclisinde grubu bulunan siyasi partileri ziyaret eden Yenisahra eğitim kültür yardımlaşma derneği planın meclisten geçmesi konusunda destek istedi.

Yenisahra Mahallesi ve Yakın Çevresi 1/1000 Ölçek 1. Etap Revizyon Uygulama İmar Planı (RUİP)nın görüşeceği Ataşehir belediye meclisinde grubu bulunan siyasi partileri ziyaret eden Yenisahra Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği planın meclisten geçmesi konusunda destek istedi.

İlk olarak Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.M. Naim Yağcı’yı ilçe binasındaki makamında ziyaret ettiler.

Cuma günü meclise gelecek olan Yenisahra Mahallesi imar planları için destek isteyen heyet ziyaret esnasında mahalleli olarak belirsizlikten kaynaklı yaşadıkları tedirginlikleri de dile getirdiler. Ak Parti İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, Yenisahra ve Çevresi NİP ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi ve Ak Parti Grubunun kendilerinin yanlarında olduğunu, gereken desteği vereceklerini belirtti.

İkinci olarak CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak’ı ilçe binasındaki makamında ziyaret eden heyet burada da destek sözü aldılar.

CHP İlçe Başkanı Hakkı Kaynak, cuma günü mecliste olacaklarını ve kendilerini destekleyeceklerini söyledi. İmar planları konusunda yapılan çalışmalardan da bahseden Altınkaynak, belediyenin gereken çalışmaları yaptığını ve bir an evvel bu planların çıkması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Hakkı Altınkaynak belediyenin olumsuz bir karar almayacağını özellikle belirtirken olası bir aksilikte belediyeye karşıda olsa vatandaşın yanında yer alacaklarının sözünü verdi.

Heyet buradaki görüşmenin ardından destek turlarına devam edeceklerini bildirdiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ