19.01.2019 - Gazete Ataşehir

ATAŞEHİR SİVASLILAR DERNEĞİNDEN DAYANIŞMA KAHVALTISI

ATAŞEHİR SİVASLILAR DERNEĞİNDEN DAYANIŞMA KAHVALTISI

Kısa adı ASİDAD olan Ataşehir Sivaslılar Dayanışma Derneği düzenlediği dayanışma kahvaltısında üyelerini ve komşularını ağırladı.

NOVADA İş Merkezinde bulunan bir mekânda verilen dayanışma kahvaltısına ASİDAD üyelerinin yanı sıra komşuları ve dostları katıldı.

ASİDAD Başkanı Sevgi Uluğ, Dayanışma kahvaltısı ile ilgili gazetemize şu açıklamayı yaptı: “ Ataşehir Kültür, Eğitim ve Dayanışma Derneği olarak bugün burada bir dayanışma kahvaltısı düzenledik. Yoğun bir katılım oldu. Katılım sağlayan hemşerilerimize, dostlarımıza ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi dernek olarak bizim dayanışma günlerimiz var. Genelde dernek yaptığımız bu dayanışma toplantılarının geniş katılımlı olmasından dolayı daha geniş yer tuttuk ama burada yetersiz kaldı. Umarım bir sonrakinde daha geniş bir mekânda bir arada olacağız” dedi.

Uluğ; “Buradaki amaç dostlukları ve arkadaşlıkları güçlendirmek, işbirliklerinin önünü açmak, projelerde çalışmak için insanları teşvik etmek yani sosyal hayatın zorluğu içerisinde insanların birbirleriyle dayanışarak, fikir alışverişinde bulunarak işlerini hayatlarını kolaylaştırmaları ve genel olarak da mutlu olmalarını sağlamaktır” diye konuştu.

 

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ