29.03.2020 - Gazete Ataşehir

ATAŞEHİR SAADET PARTİSİ KADIN KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

ATAŞEHİR SAADET PARTİSİ KADIN KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” Kapsamında gazeteleri ziyaret etti.

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”  kapsamında Ataşehir İlçesi’ndeki yerel basın mensuplarını ziyareti geleneksel hale getiren Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri bugün İstanbulum Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Önder Kavalcı’yı ve Gazete Ataşehir Haber Koordinatörü Ali Bal ile Ataşehir Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi Serkan Şimşek’i ziyaret etti.

SİZLER ÇOK ZOR KOŞULLARDA ÇALIŞIYORSUNUZ 

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ziyaretle ilgili her zaman yerel basının önemine vurgu yaparak bu anlamlı günde yerel basının çok zor koşullarda çalıştıklarını ve Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları olarak yerel basın ile işbirliği içinde çalışmalar yaptıklarını vurguladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladıklarını belirten Erikçi, “Bölgemizdeki yerel basın mensuplarımızı her yıl ofislerinde ziyaret ediyor ve telefon ile günlerini kutluyoruz.” dedi.

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri günün anısına Saadet Partisi’nin kurumsal hediyelerini  İstanbulum Gazetesi İmtiyaz Sahibi Önder Kavalcı’ya takdim etti. 

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Yönetimi yerel basına değer verdiğini söyleyen İstanbulum Gazetesi İmtiyaz sahibi Önder Kavalcı, Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı ve yönetiminin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ