19.01.2019 - Gazete Ataşehir

ATAŞEHİR İYİ PARTİ İÇERENKÖY İDMANYURDU KULÜBÜNÜ ZİYARET ETTİ

ATAŞEHİR İYİ PARTİ İÇERENKÖY İDMANYURDU KULÜBÜNÜ ZİYARET ETTİ

Ataşehir İYİ Parti İlçe Başkanı Merter Sağınç ve yönetim kurulu üyeleri İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübünü ziyaret etti.

Kuruluşunu tamamladıktan sonra STK’ları ziyarete başlayan Ataşehir İYİ Parti İlçe Başkanı Merter Sağınç ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İstanbul Gençlik ve Spor eski İl Müdürü Vedat Bayram ve Gazeteci, Yazar ve TV programcısı Ruhat Mengi’nin de yer aldığı ziyarette, Türk sporunun sorunları sporun sorunları paylaşıldı.

İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin ve Kulübün yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu İYİ Parti ziyareti nedeniyle İyi Parti Ataşehir Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine ve birlikte nezaket ziyaretinde bulunan spor yazarı ve eski Spor İl Müdürü Vedat Bayram ile gazeteci, yazar TV Programcısı Ruhat Mengi’ye teşekkür ederek sporun geleceği ve İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü’nün durumunu izah ederek desteklerini istedi.

Keskin, İçerenköy sahası projesinin hazır olduğunu, yapılması durumunda tesis olarak kulübümüzün ihtiyacını gidereceğini söyleyerek, şu an boş bulduğumuz sahalarda hatır gönül meselesiyle idare etmeye çalışıyoruz dedi.

Yönetim Kurulu üyesi ve Kulüp Başkan Yardımcısı Gazetemizin İmtiyaz sahibi Önder Kavalcı da; Kulüp olarak hiçbir yerden destek alamadıklarını tüm masrafları yönetim kurulu üyeleri olarak karşıladıklarını, sadece çocukların sokaklarda kötü alışkanlıklar edinmesin diye bu çabayı sarf ettiklerini dile getirdi.

Sporla ilgili bilgi alışverişin devam ettiği ziyaret esnasında Vedat bayram, İYİ Partinin iktidarında bu sorunların çözüleceğinin iddiasını tekrarladı.

Ziyaretin sonunda toplu olarak hatıra fotoğrafı çekildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ