15.11.2019 - Gazete Ataşehir

Ataşehir Belediyesinin Sokak İftarlarına Binlerce Ataşehirli Katıldı

Ataşehir Belediyesinin Sokak İftarlarına Binlerce Ataşehirli Katıldı

Ataşehir Belediyesi’nin geleneksel olarak her yıl Ramazan ayında hazırladığı iftar programı Ataşehir’in farklı mahallelerinde kurulan sokak iftarlarıyla binlerce Ataşehirli birlikte oruçlarını açmaya devam ediyor.

Paylaşımın ve huzurun yaşandığı sokak iftar sofrasının son ikisi Yenişehir Mahallesi ile Prestij Caddesi’nde kuruldu ve binler birlikte oruçlarını açtı.

Ataşehir Belediyesi’nin hazırladığı geleneksel sokak iftarlarının son iki programın adresi Yenişehir Mahallesi ile Küçükbakkalköy Prestij Caddesi’ydi.

Prestij Caddesinde kurulan sokak iftarı programına yanında Ataşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Selami İğrek ile beraber gelen Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, tüm masaları dolaşarak iftar programına katılan binlerce Ataşehirlilerin hem Mübarek Kadir Gecelerini hem de gelecek Ramazan Bayramlarını kutladı.

Orhan Çerkez Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin selamını sizlere getirdim diyerek; “Sayın Belediye Başkanımın işlerinin yoğunluğundan dolayı bu iftar programına katılamadı. Sizlere selam ve saygılarını iletmemi söyledi. Ayrıca Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı da içtenlikle kutladığını iletmemi istedi. Ramazan ayının sizlere huzur, barış ve bolluk getirmesini temenni ediyorum. Kadir Gecesinde edeceğiniz tüm duaların kabul olunmasını ve gelecek Ramazan Bayramınızı kutlar, tüm sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim” dedi.

Prestij Caddesi’ndeki programa, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Ataşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Selami İğrek, CHP Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Ardıbatan, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nilgün Özdemir, Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu’da katılarak Ataşehirlilerle  birlikte oruçlarını açtılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ