19.01.2019 - Gazete Ataşehir

ATAŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ 2019’A SAKİN BAŞLADI

ATAŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ 2019’A SAKİN BAŞLADI

Ataşehir Belediye Meclisi Ocak ayı 1’inci birleşiminde 1.Başkanvekili Mustafa Kemal Aldoğan Başkanlığında toplanarak gündemdeki maddeleri görüştü.

Geçen döneme ait tutanak özeti okunarak kabul edildikten sonra, gündem dışı konuşmalar ve verilen önergeler olmadığından doğrudan gündem maddelerine geçildi.

Meclis Başkanı Mustafa Kemal Aldoğan meclis üyelerinin yeni yılını kutlayarak 12 madde olan gündeme 3 maddenin ilave edilmesini meclisin onayına sundu. Oybirliği ile kabul edilen 15 gündem maddesinden 14’ü oybirliği, 15’inci madde oyçokluğuyla ilgili komisyonlara havalesine karar verildi.

Gündemin 1’inci maddesinde yer alan ve 31 Mart’ta kadar görev yapacak Denetim Komisyonuna üyeler seçildi.

Meclisin 3 üye ile sınırlaması sonucunda yapılan kapalı oylamada CHP Meclis Üyeleri Ekrem Köse ve İnan Bektaş 21 oy, Ak parti Meclis Üyesi Mahmut Yürük 19 oy alarak yeni dönem Denetim Komisyonuna seçildiler.

13’üncü maddede görüşülen 1/1000 ölçekli İçerenköy, Küçükbakkalköy Mahalleleri ve Yakın Çevresi Uygulama İmar Planına ilişkin Plan ve Proje Müdürlüğünün teklifi görüşülmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonuna oybirliği ile gönderildi.

Gündemde görüşülecek başka madde kalmadığından Meclis 1.Başkanvekili Mustafa Kemal Aldoğan, 09.01.2019 Çarşamba günü saat 17.00’da toplanmak üzere oturumu kapattı.

 

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ