25.04.2018 - Gazete Ataşehir

“ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR”

“ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR”

Ataşehir’in önde gelen Butik otel konseptli ile beş yıldızlı otel konforunda hizmet veren İstanbul Asya City Hotel, yeni yıla merhaba demek için düzenledikleri kokteyl programı ile çözüm ortaklarını ve acentelerin aralarında olduğu davetlileri ağırladı.

 

“ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR”

Asia City Hotel İstanbul Genel Müdürü Mehmet Altınyurt önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir diyerek; “Otelimiz İstanbul Anadolu Yakasının ticaret merkezi Ataşehir’de Butik otel konsepti ile beş yıldızlı otel konforunda özel tasarım odaları ile misafirlerimizi rahat ettirmek için bütün detaylar mimarlarımız tarafından düşünülmüş ve otelimiz misafirlerine maksimum konforu sunmak üzere dizayn edilmiştir. Business otel olarak sizlere rahat ve huzurlu toplantı imkânları, özel çalışma ve görüşme alanları; siz misafirlerimizin konforu için donatılmış teknolojik imkânları ve servis kalitesiyle iş ortağınız olmak üzere planlanmıştır ” dedi.

DAVETİMİZE İŞTİRAK ETMEKLE BİZLERİ ONURLANDIRDINIZ”

Altınyurt,  “Kışa Merhaba” kokteyline katılarak kendilerini onurlandıran çözüm ortaklarına ve davetlilere teşekkür ederek; “ 2018 yılına daha aktif olarak girmek amacıyla bu geceyi tertipledik. Davetimize iştirak etmekle bizleri onurlandırdınız. Yönetim kurulum adına sizlere teşekkür ediyorum. Otelimizin açılışının üzerinden 17 ay gibi kısa bir zaman geçti. Ataşehir merkezi bir bölge. Konumu itibarıyla hizmetimizle konaklamamızla Butik otel tarzında ön planda olmayı çok istedik. Bunu hedefledik. Kısa bir zaman içerisinde hedefimize ulaştığımızı zannediyorum. Sizlerin burada olmanız hedeflerimizin doğruluğunu gösteriyor. Yenilenmemizi yaptık. Toplantı salonu, konaklama odaları, ambiyansımız yenilendi. Aldığımız karar doğrultusunda Business Otel konseptinde çalışmamız bizim ilk hedefimiz oldu” diye konuştu.

“2018 YILINDA HERKESE BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM”

Asia City Hotel Genel Müdürü Mehmet Altınyurt hafif müzik ortamında konuklarının yüzlerine yansıyan sıcak memnuniyet ifadelerinin yansıdığı ortamda gecedeki kısa konuşmasını; “Başta Sayın Ali Güneş’e teşekkür ediyorum verdiği desteklerden dolayı. Emeği geçen tüm otel personeline, çözüm ortaklarımıza teşekkür ediyorum. 2018 yılında herkese bol kazançlar diliyorum. Beraberliğimizin 2018 yılında daha güçlü gerçekleşmesini diliyorum” ifadeleri ile tamamladı.

 

İRTİBAT ADRESİ: www.hotelasiacity.com

HABER & GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ