14.08.2018 - Gazete Ataşehir

AK PARTİ ATAŞEHİR’DE SKM AÇTI

AK PARTİ ATAŞEHİR’DE SKM AÇTI

16 Nisan’ da yapılacak olan Halk Oylaması ile ilgili seçim çalışmalarını yürütmek üzere Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezini törenle açtı.

 

İlçe binasının içinde hizmet verecek olan SKM için ilçe başkanlığının bulunduğu sokakta tören düzenlendi.

 

Başkanlığını Sinan Ayrancı’nın yapacağı SKM’nin açılışına; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci, İlçe Başkanı Av.M. Naim Yağcı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkan ve yöneticileri, Ak Parti Meclis üyeleri, mahalle başkanları ile teşkilat mensupları katıldı.

DSCF8688

Törende konuşan SKM Başkanı Ayrancı, 16 Nisan Referandum Seçim Koordinasyon merkezi’mizin açılışına hoş geldiniz diyerek SKM’de yapacakları çalışmalarla ilgili şunları söyledi: “Ataşehir teşkilatı mobil ST çalışmaları ile birlikte yaklaşık üç ay önce sahalarda çalışmalara başladık. Sandık yöneticilerimizle birlikte 813 sandık başkanımız ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizle seçmen ve üye ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Genel merkezin verdiği startla çalışmalarımıza daha da hız verdik. Ataşehir’i beş bölgeye bölerek seçim stratejilerini oluşturarak çalışmalarımıza yön verdik. Bu çalışmalarımızla esnaf, STK’ları ziyaret ederek Anayasa değişikliğini anlattık.”

DSCF8696

Kalan süre ile ilgili çalışmaları planladıklarını söyleyen Ayrancı; “Ataşehir teşkilatı bundan önce olduğu gibi bundan sonrada üzerine düşen görevi en iyi şekilde layıkıyla yapacaktır. Açılışımızın İstiklal Marşı’nın 96. Kabul yılına denk gelmesi nedeniyle de İstiklal Şairimiz M.Akıf Ersoy’u bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Bugün İstiklal mücadelemizin bir benzerini gerçekleştiriyoruz. 15 Temmuz’da verdiğimiz mücadele ile 16 Nisan’da vereceğimiz mücadele aynıdır” dedi.

DSCF8701

İlçe Başkanı Av.M. Naim Yağcı bugünün anlamlı bir gün olduğunu söyleyerek; “Bugün 16 Nisan hedefimiz olan güçlü bir Türkiye’nin tam manasıyla inşasının referandum süreci ile ilgili resmi startını buradan vererek SKM binamızın açılışını gerçekleştiriyoruz. İnşallah günümüz bereketli, mübarek olur. Bu ülkede güçlü liderler beklemek zorunda kalmaksızın inşallah sistemimizin kendisi güçlü olacak, istikrar sağlayacak ve güçlü liderleri ile gücüne daha da güç katacaktır. Uyanık olmak zorundayız. Millet 15 yıldır devam eden iktidarını kesintisiz devam etmesi için bu halk oylaması çok önem arz ediyor. Milletini, vatanını seven bütün kardeşlerimden gece gündüz uyumadan milletimizle kucaklaşmaya, milletimizi ikna etmeye ve geleceği noktasında doğru tercih yapmaya davet etmenizi sizlerden özellikle rica ediyorum” diye konuştu.

DSCF8705

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci de; “Beraber yürüdüğümüz bu sokaklarda 15 Temmuz’un final gecesi olarak adlandırabileceğimiz 16 Nisan’a sayılı günler kaldı. Burada önemli olan 18 maddeyi anlatmak değil. Önemli olan insandır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın diyen bir medeniyetin mensuplarıyız. Biz gönüllere girmeden inanınız ki evetleri çoğaltamayız. Onun için önce kucaklaşmayı bileceğiz” şeklinde konuştu

Ataşehirli kardeşlerimden bir talebim var diyen Temurci; ”Hep diyoruz bu iş bir memleket meselesidir.  Bu iş bizim ve çocuklarımızın geleceğimizdir. İstikrar diyoruz. Nasıl ki 15 Temmuz’da hep birlikte olduysak unutmayın ki bu ülkede tek vatan, tek bayrak, tek millet ve tek devlet diyen hiç kimseyle problemlerimiz olamaz.  Sizlerden ricam her kapıyı çalın, her gönülle dokunun “ ifadelerine yer verdi.

Temurci son olarak şunu ekledi:“Siz gidip Avrupa’da miting yapmak isterseniz Esad da gelip Türkiye’de miting yaparsa ona ne dersiniz diyen CHP üst yönetimini, üst aklını öyle bir bertaraf edelim ki, Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerimizi de bu üst akıldan kurtaralım.”

DSCF8710

Son olarak konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Milletvekili Mustafa Ataş; “1950 tarihinden bu yana darbeler yapmak suretiyle bu milletin önünü kesmeye çalıştılar.  Türkiye’de 66 yılda 50 hükümet kurulurken, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) 66 yılda sadece 17 başkan seçildi. Ülkemizin neden kalkınamadığı sorusunun cevabını burada aramak lazım. Vesayet odaklarının Türkiye’nin önüne kurduğu engeller yüzünden. Türkiye 16 Nisan’da önemli bir karar verecek.  Ya eskisi gibi istikrarsız bir Türkiye’ye devam diyecek ya da Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle Türkiye geleceğe emin adımlarla yürüyecek” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ