21.09.2018 - Gazete Ataşehir

AK PARTİ ATAŞEHİR SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ

AK PARTİ ATAŞEHİR SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı seçime birkaç gün kala milletvekilleri ve teşkilat mensuplarının katıldığı “ Sevgi Yürüyüşü” düzenledi.

Su Deposunda başlayan ve İlçe Başkanlığı önünde tamamlanan “Sevgi Yürüyüşü”  boyunca Ak Parti Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen sloganlar atıldı ve güzergâh üzerinde bulunan esnaflara ve vatandaşlara karanfiller dağıtıldı.

Ataşehir Su Deposu’nda başlayan Küçükbakkalköy’deki Ak Parti İlçe Merkezi önünde tamamlanan Sevgi Yürüyüşü sonrasında İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan ve milletvekili adayları alanda toplanan partililere seslendiler.

“BU SEÇİM ATM’LERE KOŞANLARLA, KENDİLERİNİ MERMİİLERE SİPER EDENLER ARASINDA OLACAKTIR”

İlk olarak ev sahibi sıfatıyla yürüyüşe katılanlara teşekkür eden İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan; “24 Haziran seçimlerine sadece iki gün kaldı. 2 gün sonra Türkiye Cumhuriyeti milleti sandığa giderek seçimini yapacak.24 Haziran seçimlerinin bir memleket meselesi olduğunu her zaman söyledik. 24 Haziran seçimleri şahsi menfaatlerimizin, şahsi tercihlerimizin önüne geçmiştir. Bu seçim 15 Temmuz darbe girişimini TV’den seyrederken marketlere ve ATM’lere koşanlarla, tankın önüne yatarak kendini mermilere siper edenler arasında yapılacak bir seçimdir. Bu seçim ya 15 Temmuz’un devamı, ya da istikbale kavuşmuş olma seçimidir” dedi.

Milletvekili adayları İsmet Uçma ve İbrahim İnci yaptıkları konuşmalarla 24 Haziran seçimlerinin önemini dile getirdiler.

“O, BİZİM KOMUTANIMIZ,  BİZ O’NUN ASKERLERİYİZ”

2010 Supersport Dünya Şampiyonluğunda birinci olan Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu, İstanbul’da birçok programa katıldığını belirterek;  “20 yılın üzerinde süren spor yaşamımı noktalayarak Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı oldum. Motor sporcusu olarak birçok şampiyonluklarım var. Dört hafta önce sporculuğumdan emekli oldum. Uzun bir istirahat yapacağım derken, Cumhurbaşkanımız Sakarya’dan milletvekili adayı olmamı istedi. Ben de bu isteğe, onur ve gurur, olarak baktım. Ama zor ve meşakkatli bir görev olduğunun bilincinde olarak böyle bir yola girdim. Kolay bir yol değil. Dört haftadır gece gündüz çalışıyoruz. Bütün derdimiz Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı daha güçlü yapmak. O, bizim komutanımız. Biz de milletvekilleri olarak O’nun askerleriyiz. Sizlerin desteğine ihtiyacımız var” diye konuştu.

Sevgi yürüyüşüne; İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan, İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Milletvekili adayı İbrahim İnci, Sakarya Ak Parti Milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu,  Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kayacı, Ataşehir Belediye Meclisi Ak Parti Grup Başkanı M.Cevat Arzık ve meclis üyeleri, Ak Parti SKM Başkanı Aytek Durak, Zafer Düşgün, mahalle teşkilat başkanları ve partililer katıldı.

 

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ