21.09.2018 - Gazete Ataşehir

AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN VEFA İFTARI

AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞINDAN VEFA İFTARI

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, geleneksel hale getirdiği Vefa İftar programında partili emektarları buluşturdu.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı geleneksel hale getirdiği her yıl Ramazan ayının son Cuma günü düzenlediği Vefa iftar programında, kuruluşundan bugüne kadar çeşitli kademelerde görev yapan partilileri ağırladı.

Nuri Cıngıllıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde verilen Vefa İftarına; Ak parti İstanbul Milletvekili ve Milletvekili adayı Serkan Baylan, Ataşehir sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Altuğ Karataş, Ataşehir İlçe yöneticileri, eski ve yeni meclis üyeleri, bir önceki İlçe Başkanı Av. M. Naim Yağcı ve teşkilat mensupları katıldı.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül ile Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kayacı birlikte masaları dolaşarak, hal hatır sorarak konuklarını onurlandırdılar.

Kuranı Kerim’in okunmasından sonra okunan Ezanla birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi.

Başka programının olması nedeniyle İftardan önce kısa bir selamla konuşmasını yapan Milletvekili adayı Serkan Baylan katılımcıları selamlayarak; 24 Haziran seçimlerine atıfta bulunarak Ramazan bayramı önce idrak edeceğimiz kadir Gecesini ve Ramazan bayramını kutladı.

Yemek duasından sonra ev sahibi Ak Parti İlçe Başkanı Av. Ahmet Özcan konuklarını selamlayarak iftar soframıza hoş geldiniz dedi. Özcan; “ Bu mübarek ayda bizler hem Ramazanın maneviyatını hem de yaklaşmakta olan 24 Haziran seçimlerinin çalışmalarını bir arada yürütüyoruz. Sizlerde bu çalışmalarımızda sonsuz desteklerinizi gösterdiniz. Hiçbir zaman hem bizleri hem de genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durarak yalnız olmadığını bir kez daha göstermiş oldunuz. Bugünde Vefa iftarımızda bizimle soframızı paylaştınız. Belki çorbalarımız soğuk olabilir, belki evdeki tadı bu8lamayabilirsiniz ama emin olun bu sofralarda birbirimize bir güzel söz aldığımız bütün gıdalardan, bütün vitaminlerden daha önemlidir diye düşünüyorum” diyerek iftar programına katılan teşkilat mensuplarının önümüzdeki hafta idrak edeceğimiz Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını kutladı.

 

HABER&GÖRSEL: Ali Bal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ