24.06.2018 - Gazete Ataşehir

“12 Yıllık İktidarın Gidişini Başlatacaktır”

“12 Yıllık İktidarın Gidişini Başlatacaktır”

MHP Ataşehir İlçe Teşkilatı, İçerenköy Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi’nin bahçesinde iftar yemeği verdi.

 

Yoğun katılımın sağlandığı iftara; MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Namık Sürmen ve çok sayıda vatandaş katıldı.

IMG_3909

 

MHP İlçe Başkanı Oğuz Sarul yaptığı selamlama konuşmasında, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine vurgu yaparak, “Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nu, Türk Milleti’nin ortak adayı olarak destekleme kararı aldık.İhsanoğlu’nun adı halk tarafından pek duyulmamış olsa da, Türkiye için çok önemli çalışmalarda bulunmuş ve bu çalışmalarla adı hiçbir zaman kötü olaylara karışmamış çok kıymetli bir büyüğümüzdür.” şeklinde konuştu.

Sarul’dan sonra konuşan İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ise, “MHP, 10 Ağustos’taki Cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye’nin üzerinde kara bulutlar dolaştıran 12 yıllık iktidarın gidişinin ilk sürecini başlatacaktır. Türkiye de iktidar maalesef 17 milyon insanı kendilerine bağımlı yapıp adeta siyasi köleleri haline getirmiş, oy deposu olarak görmüşlerdir, bu insanlardan Cumhurbaşkanlığı seçiminde de destek istemektedirler” ifadelerini kullandı.

1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ