25.04.2018 - Gazete Ataşehir

AK PARTİ’DEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL KONSER

AK PARTİ’DEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL KONSER

Ak Parti Ataşehir Kadın Kolları’nın Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği “Ataşehirli anneler ile gönülden gönüle” programını, Türk Sanat Müziği’nin sevilen sesi Zekai Tunca konseri ile taçlandırdı.

 Zübeyde Hanım  Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. M.Naim Yağcı ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Ataşehir Belediye Meclis Üyesi İsmail Levent, Ak Parti kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül ve yönetim kurulu üyeleri ile partili kadınlar katıldı.

Ataşehirli Anneler ile Gönülden Gönüle temalı Anneler Günü programda sahne alan Türk Sanat Müziği’nin sevilen sanatçısı Zekai Tunca, seslendirdiği; ‘Gülü susuz seni aşksız bırakmam’, ‘Rüyalarım olmasa’ gibi sevilen şarkılarıyla konuklara keyifli anlar yaşattı.

Ev sahibi sıfatıyla konuklarını selamlayan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül; “İnsanlık tarihi boyunca büyük devlet kurmuş bir milletin çocukları olarak; her zaman kadınların toplumsal hayatta daha fazla yer almasını önemseyen, insanlık tarihinde derin izler bırakan ve kadınlarımızla beraber yol almayı şiar edinen bir millet olmanın gururunu yaşıyoruz. Annelerimizin cefakâr, onurlu ve asil duruşu her zaman dünya üzerinde derin etkiler uyandırmış, insanlığın yeniden yönünü bulmasında kadınlarımız tarihi görevler üstlenmişlerdir. Bu vesile ile kadim coğrafyamızın ismini ebediyete kadar Anadolu olarak tescil edilmiştir” dedi.

İktidarları döneminde kadınların çalışma şartlarının iyileştirilerek istihdamın teşvik edildiğini söyleyen Yurtdagül; “Bizleri 9 ay boyunca türlü sıkıntılarla karnında muhafaza ederek canı pahasına koruyup gözeten annelerimize, hürmet ve türlü lütuflarla hizmet ve saygı göstermek hepimizin görevidir. Annelerimiz ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Bu duygularla Türkiye ve tüm Dünya’da annelerin Anneler Günü’nü yürekten tebrik ediyorum” şeklinde ifade etti.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı da; “Hayatın cefasını hep annelerimiz çekiyor. Annelerin hakkının bir güne sığdırılması mümkün değildir. Ne yaparsak yapalım annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Annelerimizin ve anne adaylarının değerini bilmeli ve ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ sözünü unutmamalıyız. Annelerimizin kıymetini hiçbir zaman unutmamamız gerektiğini vurgulamak istiyorum. Annelerimizin kıymetini bilelim” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ