Ataşehir’de Kickboks Ve Boks Şöleni

Ataşehir’de Yavuz Aktunç’un organize ettiği Aktunç Fight Night-6 kickboks ve boks gala gecesi birbirinden heyecanlı karşılaşmalara sahne oldu.Sporcuların kıyasıya mücadele ettiği gecede Avrupa Şampiyonu Taner Yıldırım’ın, Hasan Ekinci ile yaptığı kickboks maçı geceye damgasını vurdu.

Birbirinden heyecanlı kickboks ve boks karşılaşmalarının olduğu gecede kısa bir konuşma yapan Yavuz Aktunç daha önce birçok sportif etkinlik yaptıklarını ve bu tarz etkinliklerin gençleri kötü alışkanlıklardan koruduğunu, daha kolay sosyalleşebildiklerini ve daha bilinçli kararlar verdiklerini dile getirdi. Ayrıca tüm ebeveynlerin spor konusunda çocuklara,gençlere örnek olması gerektiğini söyledi. Gecede, izleyicilere çekiliş ile çeşitli hediyeler dağıtıldı ve kazanan sporculara altın madalya verildi.

thumbnail_HABER GÖRESİ-1

Taner Yıldırım Hasan Ekinci (Kazanan Taner Yıldırım)

Oğuzhan Ülker Deniz Tunç (Kazanan Oğuzhan Ülker)

İbrahim Tosun Muhammed Elagöz (Kazanan İbrahim Tosun)

Furkan Alparslan Everim Sonsuz (Kazanan Evrim Sonsuz)

Remzi Sevindik Kadir Sulanş (Kazanan Kadir Sulanç)

Ahmet Can Güngör Ömer Atınız (Kazanan Ahmet Can Güngör)

Can Kumlu Emre Avanaş (Kazanan Emre Avanaş)

Şentürk Yaman Adnan Çeçen (Şentürk Yaman)

Ersin Kıvrak Ersin Çay (Kazanan Ersin Kıvrak)

Huseyin Ekinci Ali Emre Sümer (Kazanan Huseyin Ekinci)

Pınar Bülüt Şeyda Gök (Gözteri Maçı)

Şükrü Delice Hamit Evcil (Gözteri Maçı)

thumbnail_HABER GÖRESİ-2

 

thumbnail_HABER GÖRESİ-3

thumbnail_HABER GÖRESİ-4

Aktunç’tan Gala Gecesi

Aktunç’tan Gala Gecesi

 

11 Mayıs Cumartesi Ataşehir’de gerçekleşecek olan Aktunç Fight Night 3 Thai-kickboxing gala gecesi merakla bekleniyor.Daha önce birçok organizasyona imza atan Aktunç Spor Kulübü seri haline getirdiği thai-kickboxing gala gecesinin üçüncüsünü yapıyor.10 tane karşılaşmanın olacağı gecenin en çok merakla beklenen maçı ise 70 kiloda daha önce hiç yenilmeyen iki sporcu Ebubekir Doğan ve Özgür Buldur arasında gerçekleşecek.

Gecenin diğer karşılaşmaları
1.Maç – Serkan Sarıkaya VS Abdulkadir Yerlikaya
2.Maç – Alaaddin Eryüksek VS Emirhan Doğan
3.Maç – Ahmet Bölükbaşı VS Bayram Kumaş
4.Maç – Ebubekir Doğan VS Özğür Buldur
5.Maç – Furkan Boztepe VS Kaan Elveren
6.Maç – Utku can Kaya VS Uğur Köse
7.Maç – Miray Şafak Evren VS Burak Akıncı
8.Maç – Yılmaz Özkan VS Barış Buldur
9.Maç – Hakkı Kandiş VS Cem Özer
10.Maç – Muhsin ali Akpolat VS Baran Boğa