DİLEK SABANCI’DA MEZUNİYET TÖRENİ

07 Haz 2012 Per 15:48
Bu haber 895 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

DİLEK SABANCI’DA MEZUNİYET TÖRENİ

Dilek Sabancı Anadolu Ticaret ve Ticaret meslek Lisesi 12 ci mezuniyet töreninde, SABANCI ailesi ile bir kez daha buluştu.

Her yıl mezuniyet törenine katılarak başarılı öğrencilere ödüllerini veren Dilek Sabancı ve Türkan Sabancı, bu yıl da öğrenci ve öğretmenlerle mezuniyet mutluluğunu paylaştı.

Törende selamlama ve açılış konuşmasını yapan okul müdürü Gazi Saraç, okulun başarı grafiğine değinerek konuşmasını şöyle sürdürdü. “ Üniversiteye girişte %85 başarı grafiğimizi sürdürürken, sosyal, kültürel, bilimsel ve sportif faaliyetlerde de başarılara imza attık. Liselerarası proje yarışmasında iki proje ile Türkiye finaline girdik. Tarih projesi ile Türkiye ikincisi olduk. Okulumuzun başarı hanesine gururla geçirdiğimiz bu etkinliklerde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerime teşekkür ediyorum. Ayrıca her dönem yanımızda olan, okulumuzun her türlü gereksimini karşılayan, çağdaş bir eğitim kurumu yaratan Sabancı Ailesine şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Mezuniyet töreninde Dilek Sabancı Lisesi halk müziği korosu, Esatpaşa Ticaret Lisesi halk oyunları ekibi Karadeniz oyunları ile renk kattılar. Daha sonra mezun olan öğrencilere diplomaları verilerek öğrenci ve velilerin sevinçleri taçlandırıldı.

Törene katılan çok sayıda öğrenci velisi de çocuklarının mezuniyet gururunu ve sevincini paylaşarak alkışlarla destek oldular.

Tören okul ailebirliğinin konuklara ikramı ile son buldu.

 

FOTO GALERİ

Benzer Haberler

Ataşehir Belediye Spor kadın Futbol Takımı ligin ikinci haftasında sahasında konuk ettiği Fatih Vatan Spor takımını 3-0 ile geçerek puanını 6’ya çıkardı. 19.11.2017 Pazar günü Yenisahra Stadında Fatih vatan Sporu konuk eden Ataşehir Sultanları ilk yarıda Yağmur’un attığı iki golle devreyi 2-0 önde bitirdi. Güzel oyununa rağmen bir türlü etkili pozisyonları yakalamayan Ataşehir Belediye Spor […]

Yorum 
0

Dr. Canan And tarafından Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ataşehir Şubesine bağışlanan ve Ataşehir Şubesi tarafından “Dr. Canan And Sosyal Gelişim Birimi” olarak hizmet verecek birimin açılışı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Prof.Dr. Aysel Çelikel’in katılımıyla gerçekleşti.  Açılışta konuşan Genel Başkan Prof.Dr. Aysel Çelikel; “Her çocuğun yeteneğinin olduğu bir alan bulunduğuna inanıyoruz ve çocuklarımızın kişisel […]

Yorum 
0

Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede 50 yaşında yaşamını yitirdi. Karaciğer naklinin ardından tedavisi Ataşehir Memorial Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde süren Süleymanoğlu’nun hayatını kaybettiği belirtildi. Siroza bağlı karaciğer yetmezliğine bağlı olarak 28 Eylül’den bu yana Memorial Ataşehir Hastanesi […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu yöneticileri […]

1000 ÇOCUĞU GİYDİRME PROJESİ...

Ataşehir’de bir ilki gerçekleştiren il derneklerinin katkı […]

ÇANTADAN KAÇAK KÖPEK YAVRULA...

Kapıkule Sınır Kapısı’nda bez pazar poşetlerin arasında […]

İLGEZDİ; “MÜLKİYETİN PARTİSİ...

Ataşehir belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ekim ayında […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]