DİLEK SABANCI’DA MEZUNİYET TÖRENİ

07 Haz 2012 Per 15:48
Bu haber 926 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

DİLEK SABANCI’DA MEZUNİYET TÖRENİ

Dilek Sabancı Anadolu Ticaret ve Ticaret meslek Lisesi 12 ci mezuniyet töreninde, SABANCI ailesi ile bir kez daha buluştu.

Her yıl mezuniyet törenine katılarak başarılı öğrencilere ödüllerini veren Dilek Sabancı ve Türkan Sabancı, bu yıl da öğrenci ve öğretmenlerle mezuniyet mutluluğunu paylaştı.

Törende selamlama ve açılış konuşmasını yapan okul müdürü Gazi Saraç, okulun başarı grafiğine değinerek konuşmasını şöyle sürdürdü. “ Üniversiteye girişte %85 başarı grafiğimizi sürdürürken, sosyal, kültürel, bilimsel ve sportif faaliyetlerde de başarılara imza attık. Liselerarası proje yarışmasında iki proje ile Türkiye finaline girdik. Tarih projesi ile Türkiye ikincisi olduk. Okulumuzun başarı hanesine gururla geçirdiğimiz bu etkinliklerde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerime teşekkür ediyorum. Ayrıca her dönem yanımızda olan, okulumuzun her türlü gereksimini karşılayan, çağdaş bir eğitim kurumu yaratan Sabancı Ailesine şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Mezuniyet töreninde Dilek Sabancı Lisesi halk müziği korosu, Esatpaşa Ticaret Lisesi halk oyunları ekibi Karadeniz oyunları ile renk kattılar. Daha sonra mezun olan öğrencilere diplomaları verilerek öğrenci ve velilerin sevinçleri taçlandırıldı.

Törene katılan çok sayıda öğrenci velisi de çocuklarının mezuniyet gururunu ve sevincini paylaşarak alkışlarla destek oldular.

Tören okul ailebirliğinin konuklara ikramı ile son buldu.

 

FOTO GALERİ

Benzer Haberler

Türkiye’de geçen sene 536 milyar liralık vergi tahsilatı gerçekleştirilirken, belirlenen 511 milyar liralık vergi geliri hedefi aşılmış oldu. Türkiye’de geçen sene 536 milyar liralık vergi tahsilatı olurken, belirlenen 511 milyar liralık vergi geliri hedefi aşıldı. AA muhabirinin Maliye Bakanlığı verilerinden yaptığı derlemeye göre, 2017 yılında 670 milyar 749 milyon 611 bin lira vergi tahakkuk etti. Bunun yüzde 79,9’una denk […]

Yorum 
0

İl ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulmasına yönelik karar, Resmi Gazete’de yayımlandı. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) kararında, 2016 Ocak ayında kurulan il ve ilçe seçim kurullarının 2 yıllık görev sürelerinin 2018 Ocak ayında dolacağından, bu kurulların Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun’un 15, 18 ve 19. maddeleri hükümleri uyarınca 2018 Ocak ayının son haftası […]

Yorum 
0

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Okul Servis Araçlarının Çalıştırılmasına İlişkin Belirlenen Usul ve Esaslara göre, okul servis araçları öğrencileri ders başlangıcından en fazla 15 dakika önce okula teslim edecek. Resmi Gazete’nin 25 Ekim 2017 tarihli sayısında yayımlanan Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile İçişleri, Milli Eğitim ve Aile ve Sosyal Politikalar bakanlıklarına çeşitli yetkiler verilmişti. Milli Eğitim […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


İL VE İLÇE SEÇİM KURULLARI Y...

İl ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulmasına […]

İSTANBUL BİR UÇTAN DİĞER UCA...

Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Her […]

ÇUKUROVA GÖÇMEN KUŞLARI AĞIR...

Türkiye’nin en önemli sulak alanlarını barındıran Çukurova, […]

ATAMAD GAZETECİLER GÜNÜNDE Y...

Kısa adı ATAMAD olan Ataşehir Malatyalılar Derneği […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]