İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE 31 ARAÇ DESTEĞİ

19 Ara 2017 Sal 10:02
Bu haber 108 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ümraniye Belediyesi İlçe Emniyet Müdürlüğüne 31 Araç Tahsis Etti

Sosyal belediyecilik ilkesini en iyi uygulayan belediyelerden biri olan Ümraniye Belediyesi denetimlerin daha hızlı yapılmasını sağlamak amacıyla her yıl olduğu bu yıl da Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün araçlarını yeniledi. Belediye önümüzdeki yıl için İlçe Emniyet Müdürlüğüne toplamda 31 araç tahsis etti.

Ümraniye Belediyesi, vatandaşların huzuru, güvenliği ve daha hızlı hizmet almasını sağlamak için her yıl olduğu gibi bu yıl da 26 araç, 4 motosiklet ve 1 minibüs ile Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün araçlarını yeniledi. Araç teslim törenine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, Ümraniye Kızılay Şube Başkanı Ali Şentürk, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları Nurettin Yekeler ve Abdüssamet Can, birim müdürleri ve polis memurları katıldı.

Ümraniye Belediyesi Başkanlık makamında, Başkan Hasan Can ve İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır arasında imzalanan protokole göre, Ümraniye Belediyesi tarafından26’sı binek, 4 motosiklet ve 1 minibüs ile toplamda 31 araç olmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edildi.

Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir; “Ümraniye Belediyesi olarak, Ümraniye halkına hizmet yapan tüm kamu kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde halkımıza hizmet etmekteyiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Ümraniye İlçe Emniyetimize 26’si binek araba, 1 minibüs ve 4 motosiklet aracımızı yenileyerek emniyetimizin hizmetine sunuyoruz. Belediyemizin sloganı olan “Hizmetimiz Sevgi İle” diyor, 2004’te hizmete başlayan ve Ümraniye halkına hizmette sınır tanımayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Ümraniye İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır; “Ümraniye gerçekten parmakla gösterilecek ilçelerden bir tanesidir. Ümraniye’mizin güvenliği ve huzuru için teşkilatımıza yapmış olduğu maddi manevi destek ve katkılarından dolayı Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkürlerimi sunuyorum”  diye konuştu.

Teslim töreninde konuşan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “Tahsis ettiğimiz 26’sı binek 4’ü motosiklet ve 1 minibüs ile toplamında 31 aracımızla her sene olduğu gibi bu yıl da artan sayıyla ilçe emniyetimize destek veriyoruz. Amacımız ekiplerin vatandaşlarımıza daha hızlı ve güvenli hizmet vermesine katkı sağlamaktır. Bu durum ise bizleri mutlu ediyor” dedi.

Başkan Hasan Can son olarak “Rabbim daha iyi ve güzel hizmetler yapmayı nasip etsin, hayırlı uğurlu olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Başkan Hasan Can İlçe Emniyet Müdürü Murat Çakır’a temsili olarak birkaç aracın anahtarı ve ruhsatını takdim etti.

Araç teslim töreninden sonra Başkan Hasan Can, İHA’ ya röportaj verdi.

 

Benzer Haberler

Türkiye’de geçen sene 536 milyar liralık vergi tahsilatı gerçekleştirilirken, belirlenen 511 milyar liralık vergi geliri hedefi aşılmış oldu. Türkiye’de geçen sene 536 milyar liralık vergi tahsilatı olurken, belirlenen 511 milyar liralık vergi geliri hedefi aşıldı. AA muhabirinin Maliye Bakanlığı verilerinden yaptığı derlemeye göre, 2017 yılında 670 milyar 749 milyon 611 bin lira vergi tahakkuk etti. Bunun yüzde 79,9’una denk […]

Yorum 
0

İl ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulmasına yönelik karar, Resmi Gazete’de yayımlandı. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) kararında, 2016 Ocak ayında kurulan il ve ilçe seçim kurullarının 2 yıllık görev sürelerinin 2018 Ocak ayında dolacağından, bu kurulların Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun’un 15, 18 ve 19. maddeleri hükümleri uyarınca 2018 Ocak ayının son haftası […]

Yorum 
0

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Okul Servis Araçlarının Çalıştırılmasına İlişkin Belirlenen Usul ve Esaslara göre, okul servis araçları öğrencileri ders başlangıcından en fazla 15 dakika önce okula teslim edecek. Resmi Gazete’nin 25 Ekim 2017 tarihli sayısında yayımlanan Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile İçişleri, Milli Eğitim ve Aile ve Sosyal Politikalar bakanlıklarına çeşitli yetkiler verilmişti. Milli Eğitim […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


İL VE İLÇE SEÇİM KURULLARI Y...

İl ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulmasına […]

İSTANBUL BİR UÇTAN DİĞER UCA...

Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Her […]

ÇUKUROVA GÖÇMEN KUŞLARI AĞIR...

Türkiye’nin en önemli sulak alanlarını barındıran Çukurova, […]

ATAMAD GAZETECİLER GÜNÜNDE Y...

Kısa adı ATAMAD olan Ataşehir Malatyalılar Derneği […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]