BÜŞRA AHLATCI ANTRENÖR KURSUNU BAŞARIYLA TAMAMLADI

07 Ara 2017 Per 14:26
Bu haber 55 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ataşehir Belediye Spor Kadın Futbol Takımının oyuncularından Büşra Ahlatçı UEFA B-Antrenör Belgesini almaya hak kazandı.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen UEFA B-Antrenör Kursu tamamlandı.
İlk etap çalışmaları Antalya’da yapılan kursun ikinci etap çalışmaları da TFF Riva Tesislerinde gerçekleştirildi. Toplamda 30 gün süren çalışmalarda teorik bilgilerin verilmesinin yanı sıra pratik çalışmalar da yapıldı.
Kursları başarıyla tamamlayan milli futbolcu Ahlatçı da UEFA B-Antrenör Belgesini almaya hak kazandı.

Çalışmalara, bir dönem Ataşehir Belediye Spor Kadın Futbol Takımında forma giyen milli futbolcu Büşra Ahlatçı da katıldı. Genç futbolcu çalışmalar sonrası yapılan saha uygulamalarında gösterdiği başarılı performansla eğitici hocaların da takdirini kazandı.

Büşra Ahlatçı, 13 yıllık bir futbol geçmişi olduğunu belirterek; “Bugüne kadar yılmadan, azimle çalıştım. Milli takımların çeşitli kademlerinde forma giydim, kaptanlık yaptım. Başarılı olmanın ilk koşulunun disiplinli ve düzenli çalışmak olduğunun bilincindeyim. Bu belge için de kendimi hazırlıyordum” dedi.

Ahlatcı, bugüne kadar olan spor yaşamında kendisine her türlü desteği veren ailesine de teşekkür ederek; “Ailem başarımın en önemli unsuru… Verdiğim her kararda yanımda oldular, beni desteklediler. Spordaki başarılarım çevremdeki genç kızlara da örnek oluyor. Bu durum beni ayrıca gururlandırıyor” şeklinde konuştu.

Ahlatcı, UEFA A-Antrenör Kurslarına katılabilmek için gerekli olan 2-3 yıllık çalışma sürecini de başarıyla tamamlamak için gerekli hazırlıkları yaptığını ifade etti.

Ahlatçı, çeşitli kulüplerden altyapıda çalışması konusunda teklifler geldiğini de sözlerine ekledi.

 

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]