RENGÂRENK MOBİLYA ATAŞEHİR DE

05 Ara 2017 Sal 10:00
Bu haber 71 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Çocuklara ve gençlere hitap eden, onların odalarını ve hayallerini süsleyen Rengârenk Mobilya Ataşehir Mağazası seçkin davetli katılımıyla açıldı.

Ataşehirli çocukların ve gençlerin odalarını renklendirmek hedefiyle Küçükbakkalköy, Kayışdağı Caddesi’ndeki yerinde hizmete giren Abdullah Ece’nin işletmeciliğini üstlendiği Rengârenk Mobilya Ataşehir Mağazası açılışına Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ile siyasi parti, dernek, STK yöneticileri ve temsilcileri katıldı.

“DÜNYADAKİ TASARIMSAL YAPILARI TAKİP EDİYORUZ”
Mağaza Müdürü Alper Ece açılışı gerçekleşen mobilya mağazası ile ilgili gazetemize şu açıklamayı yaptı: “Farklı sektörlerdeki 40 yıllık tecrübesini, kalite ve güvenle birleştirerek, ”renkli ve özgün” mobilyalarla çocuklar ve gençler için rengârenk bir dünya yaratan “Rengârenk Mobilya” AR-GE departmanınca sadece ülkemizdeki değil, dünyadaki tasarımsal gelişmeleri de yakından takip ederek her zaman özgün tasarımlar ortaya koyuyor, mobilyalarla çocuklara ve gençlere rengârenk bir dünya sunuyoruz” dedi.

“43 BAYİ İLE YURT İÇİNDE TÜKETİCİYLE BULUŞUYORUZ”

Alper Ece; “2012 tarihinde faaliyetine başlayan, mobilya sektörüne farklı bir tasarım anlayışıyla giren Rengârenk kısa zamanda ulaştığı 43 bayisiyle yurt içinde tüketiciyle buluşuyor. Ayrıca 12 farklı ülkede bayi satış noktaları, bölge distribütörleri ile global anlamda büyüme sağlayan Rengarenk, bu gün Yunanistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Umman, Kıbrıs, Gabon, Çin, Malezya, Singapur, Almanya gibi çok farklı coğrafyalarda uluslar arası tüketicileriyle de buluşuyor” diye konuştu.

RENGÂRENK HAYALLERLE ÇIKTIK YOLA”

Rengarenk hayallerle çıktık yola, heyecanla, umutla… Bütün hayalimiz; çocuklarımızın ve gençlerimizin odalarına, hayatlarına renk getirmekti diyen Alper Ece; “Bugün, en gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı üretim tesisimizde, çocuklarımızın beğenilerine uygun, modern ve fonksiyonel tasarımlara imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü biz, yarınları güzelleştirecek bireylerin, bugün sağlıkla, güvenle büyüyen ve hayallerini gerçekleştiren gençler arasından çıkacağını çok iyi biliyoruz” şeklinde ifade etti.

Ataşehir Mağaza adres ve iletişim bilgileri;

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad:109/1 Ataşehir / İSTANBUL

iletişim: 216 573 20 23

www.rengarenkmobilya.com.tr

 

GÖRSEL & HABER : ALİ BAL

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]