SULTANLAR PUNANLA DÖNDÜ

05 Ara 2017 Sal 9:30
Bu haber 58 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ataşehir Sultanları deplasmanda karşılaştıkları ligin güçlü rakiplerinden Konak Belediye Sporla berabere kaldı.

Ataşehir Belediye Spor kadın Futbol takımı Konak Belediye Sporla yaptıkları karşılaşmada ligin şampiyonluk adayına yakışır bir futbol sergileyerek güçlü rakibinden kolay bir puan almayı başardı.

“YAZIK DEĞİL Mİ EMEKLERİMİZE! YAZIK DEĞİLMİ GENCECİK EVLATLARIMIZA!”

Ataşehir Belediye Spor teknik sorumlusu Taner Öner sosyal medyada yaptığı paylaşımda; “Kadınlar liginin en kritik maçını İzmir’de oynadık bir tek şeye anlam veremedim. Böyle bir maçta orta hakemi sözüm ona tecrübeli ama rakip takımın sporcularının can ciğer arkadaşı yan hakem kulaklık mikrofonla yönetiyor. Verdiği kararlarda yandan gelen talimatı bazen anlayamayan orta hakem bizim aleyhimize olacak bir faullüde lehimize verdi. Ama aynı hakem kardeşimiz bir golümüzü alakasız bir kararla pardon talimatla ofsayt diye iptal etti kart çıkarırken geç kalma yüzünden sert oynanan maçta ayağı çatlayan vücutları morluklarla dolu bir kadromuz oluştu. Hakem kardeşimize kızamadım bile gidip tebrik edip çıktım. Çünkü onun bir suçu yok. Oda gencecik bir kardeşimizdi. Kime serzenişte bulunsak karşımıza soruşturma, savunma olarak çıkıyor.
Çıksın bakalım !!!!! Şimdi soruyorum YAZIK DEĞİLMİ EMEKLERİMİZE! YAZIK DEĞİLMİ GENCECİK EVLATLARIMIZA!” diyerek tepkilerini bir kez daha dile getirmiş oldu.

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]