AKÇA; “BİRLİKTELİĞİ OLUŞTURMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTIK”

27 Kas 2017 Pts 11:07
Bu haber 98 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ataşehir Doğuş Spor Kulübü, spora katkı amaçlı dayanışma gecesi düzenledi.  Gecede konuşan Doğuş Spor Kulübü Başkanı Tuncay Akça; “Bizler Mustafa Kemal’i, eski 1 Mayıs Mahallesini zor şartlar altında kurduk. Buradaki arkadaşlarımız dışarı gidip diledikleri gibi top oynamıyorlardı. Bu arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayarak büyük bir aile oluşturduk ve bu aile Doğuş Spor ailesi oldu” dedi.

Ataşehir Doğuş Spor Kulübü başkan ve yöneticileri, kulübe katkı sağlamak ve daha fazla çocuğa spor hizmeti vermek için düzenledikleri gecede sporseverleri ağırladı.

Ümraniye Prenses Düğün Salonun da düzenlenen geceye, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, CHP Ataşehir Belediye Meclis üyesi Süleyman Karadağ, Ataşehir Belediye Spor Başkan Yardımcısı işadamı Ersin Şahin, STK temsilcileri ve sporseverler katıldı.

Gece saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Müzikle devam eden programda sahne alan sanatçıların seslendirdiği eserlerle halaylar çeken katılımcılar gönüllerince eğlendi.

“DOĞUŞ SPOR KULÜBÜ’NÜN DOSTLARI HOŞ GELDİNİZ”

Fazla ilginin gösterilmediği gecede konuşan Türkiye’nin güler yüzlü yaramaz çocuğu, sanatçı, sporsever Başkan Tuncay Akça;  Mustafa Kemal’in ve Doğuş Spor Kulübü’nün dostları hoş geldiniz diyerek; “ Bugün 24 Kasım bizi onurlu bir şekilde yetiştiren öğretmenlerimizin günü. Bu vesile ile tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bizler, kardeşlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak ve onları güzel birer birey olarak yetiştirmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Önce Mustafa Kemal halkı, esnafı, İstanbul Milletvekilimiz Sayın Gamze Akkuş İlgezdi, Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi, belediyemizin başkan yardımcıları, Meclis Üyeleri ve kıymetli müdürlerime katkı ve desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

DSCF2758

BİRLİKTELİĞİ OLUŞTURMAK İÇİN ÇOK MÜCADELE ETTİK”

Akça; “Bizler Mustafa Kemal’i, eski 1 Mayıs Mahallesini zor şartlar altında kurduk. Buradaki arkadaşlarımız dışarı gidip diledikleri gibi top oynamıyorlardı. Bu arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayarak büyük bir aile oluşturduk ve bu aile Doğuş Spor ailesi oldu. Kurucu başkanlardan Bayram kardeşimle beraber bu birlikteliği oluşturmak için çok mücadele ettik. Bu süreç içinde bu kulübe hizmet eden birçok başkan ve yönetici oldu onlara da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

DSCF2772

“HEDEFİMİZ BAŞARILI VE AHLAKLI FUTBOLCU YETİŞTİRMEK”

Akça konuşmasına şöyle devam etti: “Bizler bir bayrak yarışı olarak bir yerlere kadar getirdik. Bundan sonra genç kardeşlerimiz bu takımı yöneterek iyi bir yere getireceklerine inanıyorum. Çizdiğimiz hedefe ulaşacağımıza inanarak şampiyonluğu bu gençlere tattıracağız.  Bu kardeşlerimizi iyi, başarılı ve ahlaklı birer futbolcu olarak yetiştireceğiz.”

DSCF2857

Akça konuşmasının sonunda; bu akşam gecemize katılarak bizleri onurlandırdınız. Sporcu kardeşlerimize verdiğiniz destekten dolayı hepinize tekrar teşekkür eder şahsım ve yönetim kurulumuz adına saygılarımı sunuyorum dedi.

DSCF2745

Konuşmaların sonunda kulübe katkı sunanlara plaketleri Başkan Tuncay Akça ve yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

DSCF2861

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez plaketi alırken Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin selamlarını ileterek başkanın spora ve eğitime çok önem verdiğini vurguladı.

Çerkez; sporun önemine değinerek bundan sonrada desteklerinin devam edeceğini söyledi.

DSCF2796 DSCF2791 DSCF2788 DSCF2786 DSCF2779 DSCF2784 DSCF2741 DSCF2739 DSCF2891 DSCF2888 DSCF2886 DSCF2865 DSCF2861 DSCF2857 DSCF2845 DSCF2837 DSCF2820 DSCF2834 DSCF2800 DSCF2798

HABER & GÖRSEL: ALİ BAL

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]