SPORTİF MÜSABAKALARIN KURALARI ÇEKİLDİ

21 Kas 2017 Sal 11:32
Bu haber 136 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ataşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ataşehir Belediye Başkanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği Ataşehir okullar arasında yapılacak olan sportif müsabakaların kuraları çekildi.

Ataşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ataşehir Belediye Başkanlığı’nın ortaklaşa düzenlediği çeşitli branşlardaki birçok sportif müsabakaların kuraları düzenlenen törenle çekildi.

Ataşehir’de bulunan ve sportif faaliyetlere katılacak olan okulların beden eğitim öğretmenleri ile idarecilerinin katıldığı Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde çekilen kura ile rakipler belirlendi.

Ataşehirde gerçekleştirdikleri ve gerçekleştirecekleri sportif müsabakaları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ataşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte düzenlediklerini söyleyen İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Seyfi Güneysu; “Kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını ve milletini seven, her türlü bağımlılıktan uzak sağlıklı bir gençliğin yetişmesi için ortaklaşa bu müsabakaları düzenlemekteyiz” dedi.

DSCF2434

Güneysu; “ 2017-2108 Eğitim Öğretim yılında ilçemiz okullar arasında, Basketbol, Voleybol,Futbol, Atletizm(Kros), Santranç, Yüzme, masa Tenisi, Badminton, Hentbol, Futsal, Tenis, Güreş, Okçuluk, Halk Oyunları, Taekwondo, Kick Boks, Dart, Wushu, Karate, Judo branşlarında, gençler, yıldızlar, küçükler ve minikler kız erkek kategorilerinde turnuvalar düzenlenecektir” diye konuştu.

DSCF2440

Müsabakaların ilçemiz genelinde bulunan spor salonları ve özel spor tesislerinde yapılacağını söyleyen Güneysu; “ Okullarımızdan gelen taleplere göre,  Basketbolda 72 okul takımı, Voleybolda 72 okul takımı, Futbolda 31 okul takımı, Krosta 52 okul, Satrançta 34 okul, Yüzmede 48 okul, Masa Tenisinde 30 okul, Badmintonda 38 okul takımı, Hentbolda 26 okul takımı, Futsalda 62 okul takımı, Teniste 32 okul, Okçulukta 24 okul, Taekwondo da 19 okul Dartta 16 okul ilçe spor şenliklerine katılacaktır” şeklinde ifade etti.

Güneysu son olarak, Aralık ayı itibariyle başlayacak turnuvalarla ilgili bilgilendirme Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılacağını söyledi.

DSCF2451 DSCF2449 DSCF2446 DSCF2443 DSCF2460 DSCF2428 DSCF2424

 

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]