SELAMİ KAPLAN EBEDİYETE UĞURLANDI!

13 Kas 2017 Pts 10:27
Bu haber 133 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Yakalandığı hastalık nedeniyle Marmara Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören ve hastalığa yenik düşerek yaşama veda eden Ataşehir Belediye Meclisi Ak Partili üyesi Selami Kaplan toprağa verildi.

Cami avlusunda ailesiyle birlikte ÇANDEF Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Ataşehir Ak Parti İlçe Başkanı Av.M.Naim Yağcı ve Vakıf Başkanı Sami Soysal taziyeleri kabul ettiler.

Ataşehir Belediye Meclisi Ak parti Meclis Üyesi Selami Kaplan’ın Cenazesi; 11 Kasım Cumartesi günü Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisinde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazı sonrası Karacaahmet Mezarlığı’nda bulunan aile kabristanına defnedildi.

DSCF1557

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisinde kılınan ve katılımın yoğun olduğu cenaze namazına; ailesi ve yakınları, ÇANDEF Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Çankırı Vakıf Başkanı Sami Soysal, Ataşehir Belediye Meclisi arkadaşları, Grup Başkanı M.Cevat Arzık’ın  yanı sıra; Ak parti İstanbul Milletvekilleri Hurşit Yıldırım ve Osman Boyraz,  Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Erdoğan ve Altuğ Karataş, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. M. Naim Yağcı ve ilçe yöneticileri, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Abdullah Der, Hüseyin Hışman, Kalender Özdemir, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican’ın, Ataşehir Birlik Platformu Başkanı Osman Arıkan, İstanbulum Mimarlık Medya AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Önder Kavalcı ile daire amirleri, dernek, birlik ve STK Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

DSCF1549

İstanbulum Gazetesi & Gazete Ataşehir ailesi olarak bir kez daha merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

DSCF1517 DSCF1535 DSCF1534 DSCF1530 DSCF1522 DSCF1566 DSCF1511 DSCF1557 DSCF1552 DSCF1549 DSCF1563

 

Benzer Haberler

Türkiye’de geçen sene 536 milyar liralık vergi tahsilatı gerçekleştirilirken, belirlenen 511 milyar liralık vergi geliri hedefi aşılmış oldu. Türkiye’de geçen sene 536 milyar liralık vergi tahsilatı olurken, belirlenen 511 milyar liralık vergi geliri hedefi aşıldı. AA muhabirinin Maliye Bakanlığı verilerinden yaptığı derlemeye göre, 2017 yılında 670 milyar 749 milyon 611 bin lira vergi tahakkuk etti. Bunun yüzde 79,9’una denk […]

Yorum 
0

İl ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulmasına yönelik karar, Resmi Gazete’de yayımlandı. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) kararında, 2016 Ocak ayında kurulan il ve ilçe seçim kurullarının 2 yıllık görev sürelerinin 2018 Ocak ayında dolacağından, bu kurulların Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun’un 15, 18 ve 19. maddeleri hükümleri uyarınca 2018 Ocak ayının son haftası […]

Yorum 
0

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Okul Servis Araçlarının Çalıştırılmasına İlişkin Belirlenen Usul ve Esaslara göre, okul servis araçları öğrencileri ders başlangıcından en fazla 15 dakika önce okula teslim edecek. Resmi Gazete’nin 25 Ekim 2017 tarihli sayısında yayımlanan Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile İçişleri, Milli Eğitim ve Aile ve Sosyal Politikalar bakanlıklarına çeşitli yetkiler verilmişti. Milli Eğitim […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


İL VE İLÇE SEÇİM KURULLARI Y...

İl ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulmasına […]

İSTANBUL BİR UÇTAN DİĞER UCA...

Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Her […]

ÇUKUROVA GÖÇMEN KUŞLARI AĞIR...

Türkiye’nin en önemli sulak alanlarını barındıran Çukurova, […]

ATAMAD GAZETECİLER GÜNÜNDE Y...

Kısa adı ATAMAD olan Ataşehir Malatyalılar Derneği […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]