SELAMİ KAPLAN EBEDİYETE UĞURLANDI!

13 Kas 2017 Pts 10:27
Bu haber 81 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Yakalandığı hastalık nedeniyle Marmara Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören ve hastalığa yenik düşerek yaşama veda eden Ataşehir Belediye Meclisi Ak Partili üyesi Selami Kaplan toprağa verildi.

Cami avlusunda ailesiyle birlikte ÇANDEF Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Ataşehir Ak Parti İlçe Başkanı Av.M.Naim Yağcı ve Vakıf Başkanı Sami Soysal taziyeleri kabul ettiler.

Ataşehir Belediye Meclisi Ak parti Meclis Üyesi Selami Kaplan’ın Cenazesi; 11 Kasım Cumartesi günü Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisinde ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazı sonrası Karacaahmet Mezarlığı’nda bulunan aile kabristanına defnedildi.

DSCF1557

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisinde kılınan ve katılımın yoğun olduğu cenaze namazına; ailesi ve yakınları, ÇANDEF Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, Çankırı Vakıf Başkanı Sami Soysal, Ataşehir Belediye Meclisi arkadaşları, Grup Başkanı M.Cevat Arzık’ın  yanı sıra; Ak parti İstanbul Milletvekilleri Hurşit Yıldırım ve Osman Boyraz,  Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Erdoğan ve Altuğ Karataş, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. M. Naim Yağcı ve ilçe yöneticileri, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Ataşehir Belediye Başkan Vekili İlhami Yılmaz, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Abdullah Der, Hüseyin Hışman, Kalender Özdemir, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican’ın, Ataşehir Birlik Platformu Başkanı Osman Arıkan, İstanbulum Mimarlık Medya AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Önder Kavalcı ile daire amirleri, dernek, birlik ve STK Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

DSCF1549

İstanbulum Gazetesi & Gazete Ataşehir ailesi olarak bir kez daha merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

DSCF1517 DSCF1535 DSCF1534 DSCF1530 DSCF1522 DSCF1566 DSCF1511 DSCF1557 DSCF1552 DSCF1549 DSCF1563

 

Benzer Haberler

Ataşehir Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği etkinlikler devam ediyor. Nihal Yalçın, Seray Şahiner’in yazdığı ve İlhami Yazar’ın yönettiği tek kişilik “Antabus” adlı oyun ile Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi Halit Akçatepe Sahnesinde sahne aldı. 333 kişinin izlediği tek perdelik oyun sonrası Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi İdari İşler Koordinatörü Tamer Semerci tarafından […]

Yorum 
0

24 Kasım Öğretmenler Günü, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği törenle kutlandı. Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; “Dünya var oldukça en temiz, en onurlu meslek öğretmenlik olacaktır. Zira öğretmenler insanlığın adsız mimarları ve gelecek aydınlık günlerin yol göstericileridir” dedi.   Ataşehir Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilk […]

Yorum 
0

Antibiyotik direncine neden olan bakterinin gen transferi engellendi Bilim adamları, antibiyotiğe karşı direnç gelişmesine neden olan bakterilerin gen transferi yapmasını engelledi. Kanada’daki Montreal Üniversitesi araştırmacıları, antibiyotik direncine yol açan ve kromozom dışı DNA parçacıkları olan plazmidlerin bakteriler arası transferini engellemeyi başardı. Araştırmacılar, plazmidlerin transferindeki en önemli unsurlardan TraE proteinlerine bağlanan küçük kimyasal molekülleri taradı. X Işını Kristalografisi ile yapılan analizde […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


“DEVLETİMİZİN MAHALLELERDEKİ...

Ataşehir Birlik Platformu Başkan ve Yönetim Kurulu […]

MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu yöneticileri […]

1000 ÇOCUĞU GİYDİRME PROJESİ...

Ataşehir’de bir ilki gerçekleştiren il derneklerinin katkı […]

ÇANTADAN KAÇAK KÖPEK YAVRULA...

Kapıkule Sınır Kapısı’nda bez pazar poşetlerin arasında […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]