OĞUZ KAAN; “GENÇLERİ ZEHİRLEYENLERİ BİTİRMELİYİZ”

02 Kas 2017 Per 12:01
Bu haber 144 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ataşehir İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan; “Burası metropol yanlış yollara sapmış gençlerimiz olacaktır. Toplumu ve gençlerimizi bu tür kötülüklerden alıkoyarak durumu düzeltmeye çalışacağız. Gençleri zehirleyen satıcıları bitirmemiz lazım. Suçlu ve suçlulara hiçbir zaman göz açtırmayacağız” dedi.

 

Ataşehir İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan’ı makamında ziyaret ederek, yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim ettiler ve İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübünün sırt numarası 1 olan formasını hediye ettiler.

DSCF0986

ZİYARET AMACIMIZ BİRLİKTE NELER YAPABİLİRİZ”

İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin ziyaretleri ile ilgili yaptığı konuşmada birbirimize destek olmamız lazım diyerek;  “ Ziyaret amacımız birlikte neler yapabiliriz. Bu konuda spor faaliyetleri ile ilgili sizlerden destek istiyoruz.  Mevcut sahamızın yapılması için Büyükşehir Belediyesi ile görüştük, yapacaklarını söylediler. Yapılana kadar orasını öyle harabe ve sahipsiz bırakırsak hiç iyi olamayacağını düşündük. Şu an sahiplenmiş bir vaziyette ilgileniyoruz” dedi.

DSCF0976

“İÇERENKÖY MAHALLESİ’NİN 100 BİNİN ÜZERİNDE NÜFUSU VAR”

Keskin İçerenköy Mahallesi 100 binin üzerinde nüfusu olduğunu söyleyerek; “ Mahallede 20 binin üzerinde genç çocuklarımız var. İlk kurduğumuz zamandan bugüne çalışmalarımız sonucunda çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan kurtararak spora kazandırma gayreti içine girdik. İçerenköy Sahasının kapanmasıyla yine kötü alışkanlıkların gençler arasında başlandığı duyumunu alıyor ve görüyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak için okul eğitimi yan ısıra spora yönlendirerek topluma yararlı gençler olarak yetişmeleri mücadelesini veriyoruz. Talebimiz olursa desteklerinizi bekliyoruz” diye konuştu.

DSCF0980

39 İLÇEDE BİRİNCİ SIRADAYIZ”

İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan ziyaretlerinden dolayı İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek; “ Gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak için verdiğiniz çabadan dolayı bizlerde sizlere minnettarız. Toplumumuzu, gençlerimizi bu tür faaliyetlere yönlendirmezsek akıbetleri kötü oluyor. İlçe Emniyeti olarak madde bağımlılığı ile ilgili verdiğimiz mücadelede şu an 39 ilçede birinci sıradayız. Tavizsiz operasyonlarımızı yapıyoruz” şeklinde konuştu.

DSCF0977

“GENÇLERİ ZEHİRLEYEN SATICILARI BİTİRMEMİZ LAZIM”

3 senedir burada görev yapıyorum. Bu tür toplumu zehirleyen hareketlere meydan vermedik vermeyeceğiz diyen Oğuz Kaan; “Her ay en az 10-15 adrese operasyon yapıyoruz. Burası metropol yanlış yollara sapmış gençlerimiz olacaktır. Toplumu ve gençlerimizi bu tür kötülüklerden alıkoyarak durumu düzeltmeye çalışacağız. Gençleri zehirleyen satıcıları bitirmemiz lazım. Suçlu ve suçlulara hiçbir zaman göz açtırtmayacağız. İki senede 500’e yakın ruhsatsız silaha el koymuşuz.  40 kgr. Uyuşturucu 5 bin hap yakalamışız.  İlçe Emniyeti olarak bunları başarmak zordur. Hiçbir yerden takviye güç almadan kendi ilçe personeli ile bunu gerçekleştirdik.  Şu anda spontane gelişen birkaç olayın dışında sakin bir ortam var” diyerek destek vereceklerini ve birlikte çalışmaktan memnunluk duyacaklarını ifade etti.

DSCF0983 DSCF0974 DSCF0991 DSCF0986 DSCF0980 DSCF0977 DSCF0976

Benzer Haberler

Ataşehir Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün organize ettiği etkinlikler devam ediyor. Nihal Yalçın, Seray Şahiner’in yazdığı ve İlhami Yazar’ın yönettiği tek kişilik “Antabus” adlı oyun ile Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi Halit Akçatepe Sahnesinde sahne aldı. 333 kişinin izlediği tek perdelik oyun sonrası Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi İdari İşler Koordinatörü Tamer Semerci tarafından […]

Yorum 
0

24 Kasım Öğretmenler Günü, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği törenle kutlandı. Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; “Dünya var oldukça en temiz, en onurlu meslek öğretmenlik olacaktır. Zira öğretmenler insanlığın adsız mimarları ve gelecek aydınlık günlerin yol göstericileridir” dedi.   Ataşehir Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilk […]

Yorum 
0

Antibiyotik direncine neden olan bakterinin gen transferi engellendi Bilim adamları, antibiyotiğe karşı direnç gelişmesine neden olan bakterilerin gen transferi yapmasını engelledi. Kanada’daki Montreal Üniversitesi araştırmacıları, antibiyotik direncine yol açan ve kromozom dışı DNA parçacıkları olan plazmidlerin bakteriler arası transferini engellemeyi başardı. Araştırmacılar, plazmidlerin transferindeki en önemli unsurlardan TraE proteinlerine bağlanan küçük kimyasal molekülleri taradı. X Işını Kristalografisi ile yapılan analizde […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


“DEVLETİMİZİN MAHALLELERDEKİ...

Ataşehir Birlik Platformu Başkan ve Yönetim Kurulu […]

MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği kurucu yöneticileri […]

1000 ÇOCUĞU GİYDİRME PROJESİ...

Ataşehir’de bir ilki gerçekleştiren il derneklerinin katkı […]

ÇANTADAN KAÇAK KÖPEK YAVRULA...

Kapıkule Sınır Kapısı’nda bez pazar poşetlerin arasında […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]