SPOR KULÜPLERİNE FORMALARI DAĞITILDI

05 Ağu 2017 Cts 15:26
Bu haber 196 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübünü ziyaret ederek destek için hazırlanan formalarını teslim etti.

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse, Ataşehir Belediyesinin katkılarıyla kulüp renklerine göre hazırlanmış formalarını dağıtmaya devam ediyor.

İçerenköy Spor Kulübünü ziyaret eden Ekrem Köse, yeni seçilen yönetime başarılar dileyerek formaları kulüp Başkanı Sebahattin Keskin’e teslim etti.

Forma tesliminde Kulüp Başkanı Sebahattin Keskin’in yanı sıra, Başkan Yardımcısı İstanbulum Gazetesi ve Gazete Ataşehir İmtiyaz sahibi Önder Kavalcı, yönetimden Levent Yılmazcan ve Turgut Uygun hazır bulundular.

DSCF6551

Amatör Kulüplerin sorunlarının da konuşulduğu toplantıda İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin ziyaretinden dolayı Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse’ye teşekkür ederek kendisine Kulübün Türk Bayrağı ile birlikte flamasını takdim etti.

DSCF6545

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse’den saha ve araç desteğini de talep eden Keskin, birlik ve beraberlik içinde hareket ederek çocuklarımıza sporu sevdirerek onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmamız gerekir diye konuştu.

Köse; İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin’e formaları teslim ederken sağlıkla kullanmaları dileğinde bulunarak, kulübün antrenmanları için kendi sahalarını kullanabileceklerini ayrıca belediye olarak da maçlarda araba tahsis edileceğini söyledi.

DSCF6533

Sporun siyaset üstü bir kuruluş olduğunu, spora siyasetin karıştırılmamasını, spora siyaset karıştırılmasaydı belki bugün tesis konusunda da sıkıntılarımız olmayacaktı diyen Ekrem Köse, el ele vererek bir çocuğu sokaktan kurtarmak bile bizim için çok önemlidir. Ataşehir’de bulunan 19 kulübe formalarının dağıtımını yaptıklarını dile getiren Köse, Ataşehir Belediyesi’nin Amatör Kulüplere yardım eden tek belediye olduğunun altını çizdi.

Ekrem Köse açıklamalarına şöyle devam etti: “ Ataşehir Spor Kulüpler Birliği olarak Ataşehir Belediyesi ile yapmış olduğumuz çalışmalarda nakdi yardımda yapıyoruz. Buda sezon öncesi hazırlık dönemlerinde kulüplerimiz sporcularını hazırlarken 60’şar adet olmak üzere tişört, çorap ve şort olarak veriyoruz. Buradaki amacımız kesinlikle spor kulüplerimize ufakta olsa sezon öncesi bir masraf yaptırmamak. Bunu da rutin hale getirdik. 3 senedir dağıtıyoruz. Bundan sonrada biz olsak da olmasak da bunun devam edeceğine inanıyorum” dedi.

DSCF6554

İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Derneğinin 04.06.2017 tarihinde yaptığı olağan genel kurul toplantısında yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

 

Sebahattin Keskin           Başkan

Önder Kavalcı                   Başkan Yardımcısı

Metin Çimen                     Genel Sekreter

Turgut Uygun                   Muhasip

Erdem Konak                     Üye

Hakan İnsel                        Üye

Mert Şenol Çakıroğlu        Üye

Levent Yılmazcan              Üye

Emrah Şahin                       Üye

 

Benzer Haberler

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının gerekçelerini yanıtlarıyla birlikte  düzenlenen basın toplantısında  Battal İlgezdi’nin Avukatı tarafından açıklandı. İddia edilen gerekçelere verilen yanıtlarla ilgili basın bülteni şöyle:   BASIN BİLDİRİSİ   ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Sn. BATTAL İLGEZDİ’NİN GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMASINA DAİR USUL VE YASAYA AYKIRI KARARA VE DAYANAĞI OLAN GEREKÇELERİN ASILSIZ OLDUĞUNA DAİR AÇIKLAMA Değerli Basın […]

Yorum 
0

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ataşehir Belediyesi önünde toplanan vatandaşlara CHP’li Başkan Battal İlgezdi’nin görevden alınması ile ilgili yaptığı konuşmada  “Bizim mücadelemiz hak mücadelesidir. Biz masa başında kurulan bir parti değiliz” dedi. Ataşehir Belediyesinin önünde toplanan vatandaşlara otobüsün üzerine Battal İlgezdi ve CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ile birlikte çıkan Kılıçdaroğlu sert […]

Yorum 
0

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararını imzalamasından sonra Cuma namazı sonrasında Türkiye’nin dört bir yanında protesto eylemleri gerçekleşti. Trump’ın, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararını imzalaması sonrasında bütün İslam dünyasıda başlayan protestolarda Kudüs’ün Müslümanların “Kutsalı” ve Filistin’in başkenti olduğunu ve  İsrail’in işgalindeki Filistin topraklarını terk etmesi gerektiği vurgulandı. İstanbul Ataşehir’de de, Küçükbakkalköy […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

“ BOL VAATLER DEĞİL SOMUT UY...

Türk Kadınının Seçme ve Seçilme Hakkı kazanışının […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]