SPOR KULÜPLERİNE FORMALARI DAĞITILDI

05 Ağu 2017 Cts 15:26
Bu haber 119 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübünü ziyaret ederek destek için hazırlanan formalarını teslim etti.

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse, Ataşehir Belediyesinin katkılarıyla kulüp renklerine göre hazırlanmış formalarını dağıtmaya devam ediyor.

İçerenköy Spor Kulübünü ziyaret eden Ekrem Köse, yeni seçilen yönetime başarılar dileyerek formaları kulüp Başkanı Sebahattin Keskin’e teslim etti.

Forma tesliminde Kulüp Başkanı Sebahattin Keskin’in yanı sıra, Başkan Yardımcısı İstanbulum Gazetesi ve Gazete Ataşehir İmtiyaz sahibi Önder Kavalcı, yönetimden Levent Yılmazcan ve Turgut Uygun hazır bulundular.

DSCF6551

Amatör Kulüplerin sorunlarının da konuşulduğu toplantıda İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin ziyaretinden dolayı Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse’ye teşekkür ederek kendisine Kulübün Türk Bayrağı ile birlikte flamasını takdim etti.

DSCF6545

İstanbul Amatör Kulüpler Birliği Federasyon üyesi ve Ataşehir Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Ekrem Köse’den saha ve araç desteğini de talep eden Keskin, birlik ve beraberlik içinde hareket ederek çocuklarımıza sporu sevdirerek onları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmamız gerekir diye konuştu.

Köse; İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Sebahattin Keskin’e formaları teslim ederken sağlıkla kullanmaları dileğinde bulunarak, kulübün antrenmanları için kendi sahalarını kullanabileceklerini ayrıca belediye olarak da maçlarda araba tahsis edileceğini söyledi.

DSCF6533

Sporun siyaset üstü bir kuruluş olduğunu, spora siyasetin karıştırılmamasını, spora siyaset karıştırılmasaydı belki bugün tesis konusunda da sıkıntılarımız olmayacaktı diyen Ekrem Köse, el ele vererek bir çocuğu sokaktan kurtarmak bile bizim için çok önemlidir. Ataşehir’de bulunan 19 kulübe formalarının dağıtımını yaptıklarını dile getiren Köse, Ataşehir Belediyesi’nin Amatör Kulüplere yardım eden tek belediye olduğunun altını çizdi.

Ekrem Köse açıklamalarına şöyle devam etti: “ Ataşehir Spor Kulüpler Birliği olarak Ataşehir Belediyesi ile yapmış olduğumuz çalışmalarda nakdi yardımda yapıyoruz. Buda sezon öncesi hazırlık dönemlerinde kulüplerimiz sporcularını hazırlarken 60’şar adet olmak üzere tişört, çorap ve şort olarak veriyoruz. Buradaki amacımız kesinlikle spor kulüplerimize ufakta olsa sezon öncesi bir masraf yaptırmamak. Bunu da rutin hale getirdik. 3 senedir dağıtıyoruz. Bundan sonrada biz olsak da olmasak da bunun devam edeceğine inanıyorum” dedi.

DSCF6554

İçerenköy İdman Yurdu Spor Kulübü Derneğinin 04.06.2017 tarihinde yaptığı olağan genel kurul toplantısında yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

 

Sebahattin Keskin           Başkan

Önder Kavalcı                   Başkan Yardımcısı

Metin Çimen                     Genel Sekreter

Turgut Uygun                   Muhasip

Erdem Konak                     Üye

Hakan İnsel                        Üye

Mert Şenol Çakıroğlu        Üye

Levent Yılmazcan              Üye

Emrah Şahin                       Üye

 

Benzer Haberler

AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri ve sporcuları 17 Ağustos Gölcük depremini anmak ve deprem gerçeğini unutturmamak için koşuyor AKUT Arama Kurtarma Derneği ve AKUT Spor Kulübü gönüllülerinden oluşan 30 atlet, Ataşehir’deki AKUT İskender Iğdır Lojistik Merkezi’nden start alarak, 17 Ağustos 1999 depreminin merkez üssü  Gölcük’e doğru koşuya başladılar. AKUT Spor Kulübü Atletizm sorumlusu Fatih Kocaman […]

Yorum 
0

Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali 18 Ağustos Cuma günü Yaşamaya Dair” oyunu ile son bulacak. Kadıköy Belediyesi tarafından bu yıl 15. Düzenlenen Tiyatro Festivali’nde 15 oyun izleyici ile buluştu.  Her akşam yaklaşık bin beş yüz kişinin katıldığı oyunları bugüne kadar yaklaşık 20 bin kişi izledi. Tüm oyunların ilgiyle izlendiği festival 18 Ağustos Cuma günü sona eriyor. […]

Yorum 
0

İstanbul’un mahallelerinde geceleri nöbet tutacak 386 bekçi, işbaşı yaptı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nce mahallelerde güvenliğin sağlanması için seçilen, Özel Harekat polislerinin de katıldığı derslerde araç durdurma ve silah kullanma teknikleri eğitimlerini başarıyla geçen 386 bekçi, ilk mesailerine çıktı. Kentin farklı noktalarında güneşin batışından (22.00-06.00) doğuşuna kadar görev yapacak bekçilere ilk gün devriyesinde polisler eşlik etti.

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


AKUT GÖNÜLLÜLERİ GÖLCÜK DEPR...

AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri ve sporcuları […]

İSTANBUL’UN BEKÇİLERİ ...

İstanbul’un mahallelerinde geceleri nöbet tutacak 386 bekçi, işbaşı yaptı. […]

CHP’den ÖSYM İçin Araştırma ...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, son olarak […]

CAN ÜMRANİYESPOR’U YEMEKTE A...

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniyespor yönetimini, […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]