BİR BABANIN YIKILDIĞI AN

04 Ağu 2017 Cum 16:12
Bu haber 365 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Tatil dönüşü Düzce yakınlarında geçirdiği trafik kazasında 21 yaşındaki kızını ve 18 yaşındaki oğlunu kaybeden babanın acısı yüzünden okunuyordu.

 

Ferhatpaşa Mustafa Zeki Demir İlkokulu Müdürü Hafız Fındık, tatile gittiği memleketi Gümüşhane’den dönerken Düzce yakınlarında geçirdiği trafik kazasında biri 21, diğeri 18 yaşında olan iki evladını kaybetti.  Arabada bulunan 7 yaşındaki oğlu, eşi ve kendisi sağ olarak kurtuldular.

 

Cenazeler,  Ferhatpaşa Merkez Camide Cuma namazı sonrası kılınan cenaze namazından sonra Samandıra Merkez Mezarlığında toprağa verildi.

DSCF6506

Kalabalık bir topluluğun cenaze namazına katılması bir babanın yüreğine düşen ateşi ne kadar söndürdüğünü bilemeyiz ama görünen o ki babanın acısı yüz ifadesinden okunuyordu.

Cenaze namazına; Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali Eroğlu, Ercan Metin,  İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Seyfi Güneysu, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve yönetim kurulu üyelerinden Yusuf Demir, Ertuğrul Baysal, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. M.Naim Yağcı ve yönetim kurulu üyesi Metin Kale, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları İlhami Yılmaz, Sadık Kayhan, CHP Meclis Üyesi Ekrem Köse,  STK temsilcileri, okul müdürleri, Ferhatpaşa Mahalle Muhtarı Hüseyin Uzun, Yeni Çamlıca Mahalle Muhtarı Fazlı Sarısoy, aile dostları ile Ataşehirliler katıldı.

DSCF6514

İstanbulum Gazetesi ve Gazete Ataşehir ailesi olarak ölenlere Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır, eğitim camiasına da baş sağlığı diliyoruz.

Benzer Haberler

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının gerekçelerini yanıtlarıyla birlikte  düzenlenen basın toplantısında  Battal İlgezdi’nin Avukatı tarafından açıklandı. İddia edilen gerekçelere verilen yanıtlarla ilgili basın bülteni şöyle:   BASIN BİLDİRİSİ   ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Sn. BATTAL İLGEZDİ’NİN GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMASINA DAİR USUL VE YASAYA AYKIRI KARARA VE DAYANAĞI OLAN GEREKÇELERİN ASILSIZ OLDUĞUNA DAİR AÇIKLAMA Değerli Basın […]

Yorum 
0

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ataşehir Belediyesi önünde toplanan vatandaşlara CHP’li Başkan Battal İlgezdi’nin görevden alınması ile ilgili yaptığı konuşmada  “Bizim mücadelemiz hak mücadelesidir. Biz masa başında kurulan bir parti değiliz” dedi. Ataşehir Belediyesinin önünde toplanan vatandaşlara otobüsün üzerine Battal İlgezdi ve CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ile birlikte çıkan Kılıçdaroğlu sert […]

Yorum 
0

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararını imzalamasından sonra Cuma namazı sonrasında Türkiye’nin dört bir yanında protesto eylemleri gerçekleşti. Trump’ın, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararını imzalaması sonrasında bütün İslam dünyasıda başlayan protestolarda Kudüs’ün Müslümanların “Kutsalı” ve Filistin’in başkenti olduğunu ve  İsrail’in işgalindeki Filistin topraklarını terk etmesi gerektiği vurgulandı. İstanbul Ataşehir’de de, Küçükbakkalköy […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

“ BOL VAATLER DEĞİL SOMUT UY...

Türk Kadınının Seçme ve Seçilme Hakkı kazanışının […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]