YEŞİLAY HAFTASI ATAŞEHİR’DE KUTLANDI

06 Mar 2017 Pts 9:15
Bu haber 430 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ataşehir Yeşilay Şubesi, Yeşilay Haftası dolayısıyla bir kutlama programı düzenledi.

Madde bağımlılığı ile mücadele eden Ataşehir Yeşilay Şubesi, AVM ve okullarda bir dizi bilgilendirici etkinlikler düzenleyerek, vatandaşların da  bu konuda duyarlı davranmaları durumunda daha etkin mücadele verileceğinin  vurgusu yapıldı.

Yeşilay Haftası nedeniyle madde bağımlılığı ile ilgi bir dizi çalışmalar yaptıklarını söyleyen Ataşehir Yeşilay Şube Başkanı Av. Şengül Karslı; “Madde bağımlılığından kurtulmanın en iyi yolu hiç bulaşmamak. Bu nedenle çocuklarımıza küçük yaştan itibaren sağlıklı yaşamın önemini ve bağımlılıktan uzak durmaları konusunda bilinçlendirmek için okullarımızda çalışmalar yaptık” dedi.

Karslı; “AVM’lerde stant açarak eğitici ve bilgilendirici broşürler dağıttık. Çıktığımız bu yolda bizlere destek veren Kaymakamımıza, ilçe Emniyet ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

ŞENGÜL 3 ŞENGÜL 1 ŞENGÜL 2 ŞENGÜL

Benzer Haberler

AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri ve sporcuları 17 Ağustos Gölcük depremini anmak ve deprem gerçeğini unutturmamak için koşuyor AKUT Arama Kurtarma Derneği ve AKUT Spor Kulübü gönüllülerinden oluşan 30 atlet, Ataşehir’deki AKUT İskender Iğdır Lojistik Merkezi’nden start alarak, 17 Ağustos 1999 depreminin merkez üssü  Gölcük’e doğru koşuya başladılar. AKUT Spor Kulübü Atletizm sorumlusu Fatih Kocaman […]

Yorum 
0

Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali 18 Ağustos Cuma günü Yaşamaya Dair” oyunu ile son bulacak. Kadıköy Belediyesi tarafından bu yıl 15. Düzenlenen Tiyatro Festivali’nde 15 oyun izleyici ile buluştu.  Her akşam yaklaşık bin beş yüz kişinin katıldığı oyunları bugüne kadar yaklaşık 20 bin kişi izledi. Tüm oyunların ilgiyle izlendiği festival 18 Ağustos Cuma günü sona eriyor. […]

Yorum 
0

İstanbul’un mahallelerinde geceleri nöbet tutacak 386 bekçi, işbaşı yaptı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nce mahallelerde güvenliğin sağlanması için seçilen, Özel Harekat polislerinin de katıldığı derslerde araç durdurma ve silah kullanma teknikleri eğitimlerini başarıyla geçen 386 bekçi, ilk mesailerine çıktı. Kentin farklı noktalarında güneşin batışından (22.00-06.00) doğuşuna kadar görev yapacak bekçilere ilk gün devriyesinde polisler eşlik etti.

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


AKUT GÖNÜLLÜLERİ GÖLCÜK DEPR...

AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri ve sporcuları […]

İSTANBUL’UN BEKÇİLERİ ...

İstanbul’un mahallelerinde geceleri nöbet tutacak 386 bekçi, işbaşı yaptı. […]

CHP’den ÖSYM İçin Araştırma ...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, son olarak […]

CAN ÜMRANİYESPOR’U YEMEKTE A...

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniyespor yönetimini, […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]