ÜMRANİYE AK GENÇLERDEN KAN BAĞIŞI

04 Şub 2017 Cts 13:51
Bu haber 229 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ak Parti Ümraniye Gençlik Kolları “Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var” Sloganıyla 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda Kan Bağışı Kampanyası düzenledi.

 

Ümraniye Belediyesinin katkılarıyla AK Parti Ümraniye Gençlik Kolları ve Türkiye Kızılayı ile ortaklaşa “Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var” isimli kan bağış kampanyası düzenledi.

 

15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda düzenlenen kan bağışı kampanyasına gençlik kolları, partililer ve vatandaşların yanı sıra Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu ile Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir de katılarak destek verdiler.

DSCF6753

Ak Parti Ümraniye Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Kanar Kan Bağışı Kampanyası ile ilgili olarak ya gazetemize yaptığı açıklamada; “Ak Parti Ümraniye Gençlik Kolları olarak Kızılay ile birlikte “Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var” kampanyasını düzenleyerek bir damla kanda bizden olsun dedik. Verdiğimiz bu kanların yurdumuzdaki insanlara faydalı olması açısından önemlidir. Bu anlamda özellikle buraya gençliği davet ettik. Gençliğimiz bu bilinç ve şuurla hareket ederse Allah’ın izni ile insanlık kalkınacaktır diye düşündük. Bu bizim bu konuda yaptığımız ilk etkinliktir. Hafta içi olmasına rağmen katılımdan şu andaki durumdan memnunum. Cumartesi ve Pazar mahalle teşkilatlarımızdan istediğim destek sonucunda katılımın daha yoğun olacağını düşünüyorum” dedi.

DSCF6753 DSCF6748 DSCF6744 DSCF6737 DSCF6757

 

Benzer Haberler

AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri ve sporcuları 17 Ağustos Gölcük depremini anmak ve deprem gerçeğini unutturmamak için koşuyor AKUT Arama Kurtarma Derneği ve AKUT Spor Kulübü gönüllülerinden oluşan 30 atlet, Ataşehir’deki AKUT İskender Iğdır Lojistik Merkezi’nden start alarak, 17 Ağustos 1999 depreminin merkez üssü  Gölcük’e doğru koşuya başladılar. AKUT Spor Kulübü Atletizm sorumlusu Fatih Kocaman […]

Yorum 
0

Kadıköy Belediyesi Tiyatro Festivali 18 Ağustos Cuma günü Yaşamaya Dair” oyunu ile son bulacak. Kadıköy Belediyesi tarafından bu yıl 15. Düzenlenen Tiyatro Festivali’nde 15 oyun izleyici ile buluştu.  Her akşam yaklaşık bin beş yüz kişinin katıldığı oyunları bugüne kadar yaklaşık 20 bin kişi izledi. Tüm oyunların ilgiyle izlendiği festival 18 Ağustos Cuma günü sona eriyor. […]

Yorum 
0

İstanbul’un mahallelerinde geceleri nöbet tutacak 386 bekçi, işbaşı yaptı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nce mahallelerde güvenliğin sağlanması için seçilen, Özel Harekat polislerinin de katıldığı derslerde araç durdurma ve silah kullanma teknikleri eğitimlerini başarıyla geçen 386 bekçi, ilk mesailerine çıktı. Kentin farklı noktalarında güneşin batışından (22.00-06.00) doğuşuna kadar görev yapacak bekçilere ilk gün devriyesinde polisler eşlik etti.

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


AKUT GÖNÜLLÜLERİ GÖLCÜK DEPR...

AKUT Arama Kurtarma Derneği gönüllüleri ve sporcuları […]

İSTANBUL’UN BEKÇİLERİ ...

İstanbul’un mahallelerinde geceleri nöbet tutacak 386 bekçi, işbaşı yaptı. […]

CHP’den ÖSYM İçin Araştırma ...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, son olarak […]

CAN ÜMRANİYESPOR’U YEMEKTE A...

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniyespor yönetimini, […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]