AK PARTİ’DEN ANNELER GÜNÜNE ÖZEL KONSER

16 May 2016 Pts 16:55
Bu haber 1.424 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ak Parti Ataşehir Kadın Kolları’nın Anneler Günü dolayısıyla düzenlediği “Ataşehirli anneler ile gönülden gönüle” programını, Türk Sanat Müziği’nin sevilen sesi Zekai Tunca konseri ile taçlandırdı.

 Zübeyde Hanım  Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. M.Naim Yağcı ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Ataşehir Belediye Meclis Üyesi İsmail Levent, Ak Parti kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül ve yönetim kurulu üyeleri ile partili kadınlar katıldı.

Ataşehirli Anneler ile Gönülden Gönüle temalı Anneler Günü programda sahne alan Türk Sanat Müziği’nin sevilen sanatçısı Zekai Tunca, seslendirdiği; ‘Gülü susuz seni aşksız bırakmam’, ‘Rüyalarım olmasa’ gibi sevilen şarkılarıyla konuklara keyifli anlar yaşattı.

Ev sahibi sıfatıyla konuklarını selamlayan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül; “İnsanlık tarihi boyunca büyük devlet kurmuş bir milletin çocukları olarak; her zaman kadınların toplumsal hayatta daha fazla yer almasını önemseyen, insanlık tarihinde derin izler bırakan ve kadınlarımızla beraber yol almayı şiar edinen bir millet olmanın gururunu yaşıyoruz. Annelerimizin cefakâr, onurlu ve asil duruşu her zaman dünya üzerinde derin etkiler uyandırmış, insanlığın yeniden yönünü bulmasında kadınlarımız tarihi görevler üstlenmişlerdir. Bu vesile ile kadim coğrafyamızın ismini ebediyete kadar Anadolu olarak tescil edilmiştir” dedi.

İktidarları döneminde kadınların çalışma şartlarının iyileştirilerek istihdamın teşvik edildiğini söyleyen Yurtdagül; “Bizleri 9 ay boyunca türlü sıkıntılarla karnında muhafaza ederek canı pahasına koruyup gözeten annelerimize, hürmet ve türlü lütuflarla hizmet ve saygı göstermek hepimizin görevidir. Annelerimiz ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Bu duygularla Türkiye ve tüm Dünya’da annelerin Anneler Günü’nü yürekten tebrik ediyorum” şeklinde ifade etti.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı da; “Hayatın cefasını hep annelerimiz çekiyor. Annelerin hakkının bir güne sığdırılması mümkün değildir. Ne yaparsak yapalım annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Annelerimizin ve anne adaylarının değerini bilmeli ve ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ sözünü unutmamalıyız. Annelerimizin kıymetini hiçbir zaman unutmamamız gerektiğini vurgulamak istiyorum. Annelerimizin kıymetini bilelim” diye konuştu.

Benzer Haberler

Türkiye’de geçen sene 536 milyar liralık vergi tahsilatı gerçekleştirilirken, belirlenen 511 milyar liralık vergi geliri hedefi aşılmış oldu. Türkiye’de geçen sene 536 milyar liralık vergi tahsilatı olurken, belirlenen 511 milyar liralık vergi geliri hedefi aşıldı. AA muhabirinin Maliye Bakanlığı verilerinden yaptığı derlemeye göre, 2017 yılında 670 milyar 749 milyon 611 bin lira vergi tahakkuk etti. Bunun yüzde 79,9’una denk […]

Yorum 
0

İl ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulmasına yönelik karar, Resmi Gazete’de yayımlandı. Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) kararında, 2016 Ocak ayında kurulan il ve ilçe seçim kurullarının 2 yıllık görev sürelerinin 2018 Ocak ayında dolacağından, bu kurulların Seçimlerin Temel Hükümleri ve Seçmen Kütükleri Hakkında Kanun’un 15, 18 ve 19. maddeleri hükümleri uyarınca 2018 Ocak ayının son haftası […]

Yorum 
0

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Okul Servis Araçlarının Çalıştırılmasına İlişkin Belirlenen Usul ve Esaslara göre, okul servis araçları öğrencileri ders başlangıcından en fazla 15 dakika önce okula teslim edecek. Resmi Gazete’nin 25 Ekim 2017 tarihli sayısında yayımlanan Okul Servis Araçları Yönetmeliği ile İçişleri, Milli Eğitim ve Aile ve Sosyal Politikalar bakanlıklarına çeşitli yetkiler verilmişti. Milli Eğitim […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


İL VE İLÇE SEÇİM KURULLARI Y...

İl ve ilçe seçim kurullarının yeniden oluşturulmasına […]

İSTANBUL BİR UÇTAN DİĞER UCA...

Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısı yayınlandı. Her […]

ÇUKUROVA GÖÇMEN KUŞLARI AĞIR...

Türkiye’nin en önemli sulak alanlarını barındıran Çukurova, […]

ATAMAD GAZETECİLER GÜNÜNDE Y...

Kısa adı ATAMAD olan Ataşehir Malatyalılar Derneği […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]