Ramazan Eğlenceleri Brandium’da

14 Tem 2014 Pts 15:04
Bu haber 442 kez okundu
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

Ramazan Ayı’na özel etkinlikleriyle dikkat çeken Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, çocukları gelenekselle buluşturmaya devam ediyor.

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde çocuklar birbirinden farklı etkinlikler sayesinde gelenekselle bir araya gelirken, yetişkinler özel Ramazan ikramları ve keyifli gösterilerle iftarlarını renklendiriyor.

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi içerisinde bulundurduğu birbirinden farklı restoranlar ve cafelerinde iftarlarını geçirmek için gelen misafirlerini ağırlarken, onlara keyifli dakikalar yaşatmayı da amaçlıyor. Bu amaçla yola çıkan AVM; oluşturduğu etkinlik programıyla yetişkinlere ve çocuklara özel gösteriler sunuyor.

Çocukların geleneksel olandan uzaklaşmaması ve kültürlerini unutmaması temasıyla hazırlanan programda Karagöz-Hacıvat gösterileri, sihirbaz-hokkabaz gösterileri, gölge oyunları ve orta oyunu gibi etkinlikler yer alıyor. Bu etkinliklerin yanı sıra çocukların el becerileri ve geleneksel sanata ilgilerini artırmak için ise kukla yapım atölyesi, maske yapım atölyesi ve ebru sanatı atölyeleri dikkat çekiyor.

AVM’de yetişkinleri ise Ramazan Ayı’na özel şerbet ikramları, fasıl ekipleri ve semazen gösterileri karşılıyor. Çocuklara verilen Ebru Yapım atölyesi özel saatlerde de yetişkinler için de eğitime açılıyor.

Ramazan Ayı’nda geleneksel olandan uzaklaşmamak ve kültürümüzün korunması adına etkinlik programını oluşturan Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini bekliyor.

 

Benzer Haberler

Rus haber ajansı RİA, Devlet Başkanı Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’nın Suriye’deki hava saldırılarını yönettiği Hımeymim Hava Üssünü ziyaret etti. Rus haber ajansı RİA, Putin’in, Rus birliklerin Suriye’den çekilmesi talimatını verdiğini duyurdu.  

Yorum 
0

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı Uzman Öğretmen Yaşar Geler ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyeleri kurulduktan sonra ilk olarak Medya Mensuplarıyla kahvaltılı bir programda bir araya gelerek dernekleşme aşamasını ve çalışma programını basına tanıttı. “TUT ELİMİ ISIT BENİ” ‘Tut elimi, ısıt beni’ adını verdikleri yardım kampanyası ile Ardahan’da eğitim gören tüm öğrencilerin çetin kış […]

Yorum 
0

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası verilerine göre, cari işlemler açığı, ekimde bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar 191 milyon dolar artarak 3 milyar 827 milyon dolar düzeyinde gerçekleşti. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından Ekim 2017 dönemine ilişkin ödemeler dengesi verileri açıklandı. Buna göre, cari işlemler açığı, Ekim’de bir önceki yılın aynı ayına kıyasla 2 milyar […]

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


MALTEPE ARDAHANLILAR DERNEĞİ...

Yeni kurulan Maltepe Ardahanlılar Derneği Kurucu Başkanı […]

BATTAL İLGEZDİ’NİN AVUKATIND...

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin görevden uzaklaştırılmasının […]

TRUMP’IN KUDÜS KARARI PROTES...

ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak […]

CHP’li Adıgüzel, Hafri...

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, TBMM Genel […]

POPÜLER HABERLER

Ataşehir’in yeni gözdesi: ROYAL RES...

İçinde barındırdığı Yeditepe Üniversitesi ile Ataşehir’in en […]

MODA HOME ATAŞEHİR’DE

MODA HOME ATAŞEHİR’DE Ataşehir’de her geçen gün […]

Ataşehir’in Seçim Anketi

Ataşehir’in seçim nabzını ölçüyoruz ! Bu gün […]

İlgezdi cevap verdi…

“PİŞMANIM, ÖZÜR DİLİYORUM” Battal İlgezdi son günlerde […]

İmar İskan’da 2. perde

İmar İskan Blokları’nın kaderini belirleyecek olan ‘Ataşehir-Şerifali […]

Türkkeşlik Köyü Atakta

TÜRKKEŞLİK KÖYÜ ATAKTA Sivas’ın İmranlı ilçesine bağlı […]

“Protokol imzalanırken görüşl...

İmar İskan sakinlerinden itiraz var Geçtiğimiz ay […]