Tüm aşıklar ‘Düğün Karnavalı’na

RADISSON BLU HOTEL, ISTANBUL ASIA DÜĞÜN KARNAVALI 26-27 OCAK 2013 TARİHLERİ ARASINDA!

İstanbul, Ocak 2013 – Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia 26 ve 27 Ocak tarihlerinde düzenleyeceği ’Düğün Karnavalı’ için tüm aşıkları Ataşehir’e davet ediyor.

Radisson Blu Hotel, İstanbul Asia otelinin 411 metrekarelik gün ışığı alan ve modern mimari anlayışla dekore edilmiş Balo Salonu’nda 26 ve 27 Ocak günlerinde düzenlenecek Düğün Karnavalı 10:00 – 19:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Alanında uzman müzik, dekorasyon ve etkinlik firmalarının katılacağı karnavalda defile, perküsyon ve davul performansları, birbirinden renkli mekan dekorasyon alternatifleri, Executive Şef Gökhan Tufan’ın mutfağından çıkma yalnızca iki güne özel avantajlı düğün menüleri, karnaval ziyaretçilerini bekliyor olacak.

 

Oranj Davet, Kurdele Organizasyon ve Madame Koket firmalarının birbirinden özel mekan dekorasyon alternatifleri, Maestro DJ Keman şovu, Tayla Koray orkestrası ve dans şovu, İzzet Yakar Balkan Bandosu, Umut Akgül Algoritma performansı ve Alcoholoco’nun ikramları ile ziyaretçilerin keyifli vakit geçirilmesinin hedeflendiği etkinlik esnasında katılımcı firmaların indirimli ürünlerinden faydalanmak da mümkün olacak.

Radisson Blu Hotel, çiftleri düğün öncesi yeni düğün trendlerini yakalamaya ve avantajlı düğün paketlerinden faydalanmaya davet ediyor. Ayrıca karnavala katılımın ücretsiz olup, katılımcı tüm çiftlere sürpriz hediyeler verileceği duyuruldu.

AKAY’DAN BAYRAM ETTİREN FIRSAT

AKAY’DAN BAYRAM ETTİREN FIRSAT
Türkiye’nin en köklü gelinlik firmalarından Akay; 2013 koleksiyonunu Bayrama özel erken sipariş avantajları ile satışa sunmaya başladı. Arife günü de avantajları geçerli olacak yeni koleksiyon, firmanın Akay Wedding World (Kuyumcukent) Akay Premium, Wedding House Hüseyin Paşa Köşkü (Erenköy) , Bağdat Caddesi ve Nişantaşı butiklerinde görülebilir.
Tel: (0212) 603 21 15 www.akay.com.tr

HELLO KİTTY ATAŞEHİR’E GELİYOR

HELLO KİTTY ATAŞEHİR’E GELİYOR

Dünyaca ünlü marka Hello Kitty, Türkiye’deki ilk mağazasını 2012’nin son çeyreğinde Ataşehir’de açacak.

Japon hediyelik eşya ve oyuncak firması Sanrio’nun 37yıl önce yarattığı ve fenomene dönüşen karakteri Hello Kitty, Peritozu’nun yatırımıyla gelecek. Basın toplantısına katılan Sanrio Başkanı Kunihiko Tsuji, şirketin Avrupa ve Ortadoğu’da yaptığı satışın, toplam satışının içinde yüzde 30 pay sahibi olduğunu belirtti. Tsuji, “Sanrio’nun ilk eğlence dünyası Hello Kitty World’ün Türkiye’de olması iki ülke kültürü için bağ olacak” dedi.

Dünyadaki ilk “Hello Kitty World” 

Sanrio’nun ajansı Max Licensing’in kurucusu Diana Magarino da konseptin ilk kez İstanbul’da uygulanmasının nedenlerini şöyle anlattı: “Kent ekonomisi büyüyor. Turistik, modern, şık, lüks bir şehir. Hello Kitty’nin satışları ve markaya talep artıyor. Sanatçılar, yönetici eşleri mağaza açmak istedi. Talep yoğun oldu. Peritozu ile işbirliği yapıldı. İlk yıl bir noktada olacağız. Yavaş büyüyeceğiz. Konsept Londra ve Manhattan’a da taşınabilir.” Magarino, Hello Kitty World’e Türkiye, İtalya ve Japonya’dan ürün temin edileceğini belirterek, “Sanrio ile işbirliği yapan Swarovski, Fender Guitars, Fuji ve Casio gibi markalar da mağazada yer alacak. Orijinal, farklı ürünlerin satılacağı fantastik bir dünya düşünün” dedi.

Fotoğraf stüdyosu, güzellik Hello Kitty’nin salonu ve kafe de olacak 15 milyon dolarlık yatırımla, 3 bin metrekare kapalı ve 400 metrekare açık alana mağazayı kuracak olan yatırımcı Peritozu’nun ortağı Beste Kaleli Tekelioğlu, Hello Kitty World’ün yetişkinlere de hitap edeceğinin altını çizdi. Tekelioğlu, şunları söyledi: “Bebek ürünlerinden kırtasiyeye, mücevherden mutfak ürünlerine kadar geniş yelpazede ürünler olacak. Kadın ve erkekler için ayrı bölümler ve 4 kafe yapılacak. Hello Kitty Town bölümünde ise fotoğraf stüdyosu, güzellik salonu, Hello Kitty’nin evi, markalı kurabiyeleri, ekmekleri, çiçekleri ile tam bir köy kurulacak.”

Tanıtım toplantısına, Max Licensing’in kurucusu Diana Magarino, Peritozu’nun ortağı Beste Kaleli Tekelioğlu, Türk Japon Vakfı Başkanı Prof. Dr. Tayyar Sadıklar ve Sanrio Başkanı Kunihiko Tsuji katıldı.